Fundacja zaprasza!

W dniach 24-26 czerwca 2016 roku na terenie WDW Rewita w Rynii koło Warszawy Fundacja Emanio Arcus(www.bezpiecznapodroz.org ) oraz Fundacja Sprzymierzeni z Grom wspólnie z Klubem motocyklowym Smoking Barrels LE MC Poland zrzeszającym funkcjonariuszy policji i służb specjalnych zaprasza na event dla dzieci podopiecznych Fundacji p.t. „Wakacje 2016 – bezpiecznie co dzień na lądzie i wodzie” oraz II międzynarodowy zlot motocyklowy dla przedstawicieli służb mundurowych z całej Europy „Bike & Barrels Rally 2016”. Swój udział potwierdzili już Czesi, Słowacy, Szwedzi, Niemcy, Włosi, Norwegowie, Anglicy, Łotysze i oczywiście wiele osób z Polski. Impreza ma charakter charytatywny. W jej trakcie będzie prowadzona licytacja przedmiotów uzyskanych od sponsorów.

Z uwagi na termin imprezy, który przypada na ostatni weekend przed wakacjami celem, który nam przyświeca jest promocja poprawnych zachowań w zakresie poprawy bezpieczeństwa podczas wakacji. Dlatego wspólnie z naszymi partnerami przygotowujemy część edukacyjną dla dzieci i młodzieży, w ramach której w formie zabaw i konkursów chcemy rozpowszechniać wiedzę o bezpiecznym zachowaniu. Założeniem jest aby event przybrał formę miasteczka edukacyjnego gdzie dzieciaki w formie konkursów i zabaw będą mogły poznać zasady bezpieczeństwa na drodze, kolei i wodzie. W części dla dzieci będą także dmuchane zamki, zjeżdżalnie i inne atrakcje.

W chwili obecnej naszymi partnerami zostali:
1. Starosta Powiatu Legionowskiego Pan Robert Wróbel – patronat honorowy
2. Sztab Generalny Wojska Polskiego – patronat honorowy
3. Dowództwo Wojsk Specjalnych – patronat honorowy
4. Polska Zbrojna – patronat medialny
5. Świat Motocykli – patronat medialny
6. Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej – patronat medialny
7. Centrum Weterana
8. Urząd Transportu Kolejowego – program „Kolejowe ABC”
9. PKP PLK – program „Bezpieczny Przejazd”
10. Salon Harley Davidson Liberator – motocykle demo dla gości zlotu
11. Huawei Polska – gadżety dla dzieciaków
12. STW Drift – demo Monster Truck
13. Dema Promotion – gadżety dla dzieciaków, dmuchane zamki do skakania dla dzieci
14. BMW Fus – motocykle demo dla gości zlotu
15. Haix – przedmioty na licytację
16. Motorismo – przedmioty na licytację
17. Polkom – przedmioty na licytację
18. AGM – przedmioty na licytację

Zwróciliśmy się także z wnioskiem o patronat honorowy do Szefa BOR, Komendanta Głównego Policji, Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Wysłaliśmy zaproszenia do współpracy i prowadzimy rozmowy z kolejnymi partnerami takimi jak Komenda Główna Policji, Straż Pożarna, WOPR, Inspekcja Transportu Drogowego czy Żandarmeria Wojskowa.
Przez cały czas trwania imprezy będziemy dysponowali plenerowym ekranem multimedialnym o wymiarach 5×10 metrów, na którym istnieje możliwość wyświetlania filmów, teledysków lub logo partnerów. Podczas trwania imprezy będziemy dysponowali profesjonalnym dronem zapewniającym możliwość filmowania w jakości 4K.

Wkrótce więcej informacji w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt na email:  kontakt@bezpiecznapodroz.org