Akcja społeczna Bezpieczna Podróż

0
9

 akcja społeczna Bezpieczna Podróż

akcja społeczna bezpieczna podróż

„Bezpieczna podróż” to akcja społeczna organizowana przez fundację Emanio Arcus.
W III edycji partnerem była Fundacja Akogo? Pani Ewy Błaszczyk w raz z Kliniką “Budzik”, posiadaliśmy wsparcie  ze strony Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika, również Wicepremiera i Ministra Gospodarki Pana Janusza Piechocińskiego. Twarzą edycji była Dorota Stalińska, od lat czynnie propagująca bezpieczeństwo na drodze.
Nadrzędnym celem „Bezpiecznej Podróży” jest zmniejszenie liczby wypadków komunikacyjnych, zwłaszcza tych, które skutkują trwałym kalectwem.
Poprzednie edycje pokazały, że propagowanie świadomych zachowań, edukacja i profilaktyka bezpieczeństwa skutecznie przyczyniają się do redukcji społecznych i ekonomicznych kosztów nieszczęśliwych zdarzeń komunikacyjnych, a także w wymiarze jednostkowym – chronią przed potencjalną życiową tragedią.
Wkrótce  rusza kolejna edycja już IV akcji “Bezpieczna Podróż” a niebawem testy konkursowe, dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Udział w konkursie będzie mogła wziąć każda pełnoletnia osoba. Zachęcamy do sprawdzenia swojej wiedzy z zakresy bezpieczeństwa to dla Was jest akcja społeczna bezpieczna podróż.

Mistrzowie Parkowania

Konkurs dla tych co widzą i są wrażliwi, chcemy zwrócić uwagę na problem stawania na miejscach dla niepełnosprawnych. W sposób zabawny, czasem wręcz śmieszny nasi internauci pokazują co wyczyniają kierowcy na parkingach nie tylko na miejscach oznaczonych. Chcemy uwrażliwiać, edukować w sposób lekki i chcemy robić to wraz z Wami bo to Wy jesteście zawsze na miejscu i możecie podjąć interwencję.
Wejdź na stronę www.bezpiecznapodroz.org, zarejestruj się i przyłącz się do akcji! weź udział w konkursie Mistrzowie Parkowania.