Chcesz mieć wiecznie czysty samochód? Kup srebrne auto!

1225

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Wiecznie czysty samochód to srebrny samochód

Wiecznie czysty samochód

Myślę, że część z osób czytających ten tekst posiada już samochód. Przy zakupie z pewnością zwracaliście uwagę na to, jaki silnik znajduje się pod maską, czy auto jest dobrze wyposażone, a także, czy jest ekonomiczne. Większość nabywców (szczególnie aut używanych) nie zwraca szczególnej uwagi na kolor nadwozia.

Z pewnością kobiety bardziej przywiązują uwagę do koloru auta, wśród mężczyzn zaś panuje twierdzenie, że wszystkie z wyjątkiem typowo damskich barw będą idealne. Mówiąc o autach z salonu mamy większe pole manewru odnośnie ich koloru niż na rynku aut używanych, ponieważ ciężko trafić egzemplarz, który ma wszystkie z naszych zachcianek i dodatkowo wymarzony kolor.

Wiecznie czysty samochód – Który kolor jest najbardziej praktyczny?

Czy widzieliście kiedyś mocno brudny srebrny samochód? Nie? A więc odpowiedź jest już wiadoma. Srebrna barwa jest idealna pod względem pielęgnacji. Brud znajdujący się na karoserii nie jest tak widoczny, jak w ciemniejszych egzemplarzach, a jeśli po niedokładnym umyciu powstaną smugi, to na pewno umkną uwadze przypatrującym się w auto osobom.

Osobiście dodam, że kocham czarne samochody za ich niepowtarzalny urok, ale pod względem praktycznym chętnie bym uległ ich srebrnym odpowiednikom.

Wiecznie czysty samochód – Jakiego koloru samochodów jest najwięcej?

Według Wirtualnej Polski w Europie dominuje czarny lakier. Ku mojemu zdziwieniu srebrny znajduje się na czwartym miejscu tuż za białym i szarym.

Jakie są Wasze doświadczenia odnośnie pielęgnacji aut w różnych kolorach? Może wcześniej zauważyliście, że nie myty srebrny samochód nie traci tak szybko na wyglądzie, jak jego ciemniejszy odpowiednik? Podzielcie się tym w komentarzu. 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia