Chcesz mieć wiecznie czysty samochód? Kup srebrne auto!

0
598
Wiecznie czysty samochód to srebrny samochód

Wiecznie czysty samochód

Myślę, że część z osób czytających ten tekst posiada już samochód. Przy zakupie z pewnością zwracaliście uwagę na to, jaki silnik znajduje się pod maską, czy auto jest dobrze wyposażone, a także, czy jest ekonomiczne. Większość nabywców (szczególnie aut używanych) nie zwraca szczególnej uwagi na kolor nadwozia.

Z pewnością kobiety bardziej przywiązują uwagę do koloru auta, wśród mężczyzn zaś panuje twierdzenie, że wszystkie z wyjątkiem typowo damskich barw będą idealne. Mówiąc o autach z salonu mamy większe pole manewru odnośnie ich koloru niż na rynku aut używanych, ponieważ ciężko trafić egzemplarz, który ma wszystkie z naszych zachcianek i dodatkowo wymarzony kolor.

Wiecznie czysty samochód – Który kolor jest najbardziej praktyczny?

Czy widzieliście kiedyś mocno brudny srebrny samochód? Nie? A więc odpowiedź jest już wiadoma. Srebrna barwa jest idealna pod względem pielęgnacji. Brud znajdujący się na karoserii nie jest tak widoczny, jak w ciemniejszych egzemplarzach, a jeśli po niedokładnym umyciu powstaną smugi, to na pewno umkną uwadze przypatrującym się w auto osobom.

Osobiście dodam, że kocham czarne samochody za ich niepowtarzalny urok, ale pod względem praktycznym chętnie bym uległ ich srebrnym odpowiednikom.

Wiecznie czysty samochód – Jakiego koloru samochodów jest najwięcej?

Według Wirtualnej Polski w Europie dominuje czarny lakier. Ku mojemu zdziwieniu srebrny znajduje się na czwartym miejscu tuż za białym i szarym.

Jakie są Wasze doświadczenia odnośnie pielęgnacji aut w różnych kolorach? Może wcześniej zauważyliście, że nie myty srebrny samochód nie traci tak szybko na wyglądzie, jak jego ciemniejszy odpowiednik? Podzielcie się tym w komentarzu.