Stare samochody naszą pasją

377

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Witam, nazywam się Darek. Z zawodu jestem lakiernikiem samochodowym. Chciałbym Was zarazić moją pasją, a mianowicie ratowaniem tak zwanych weteranów szos. Moja przygoda zaczęła się ponad dziesięć lat temu od zakupu wymarzonego Fiata 126p .

Potem już koło marzeń poleciało 🙂 i zawsze napotykałem tak zwane okazje. Kupiłem Vw Golfa mk1, Vw Golfa mk1 cabrio, Golfa mk2, Fiata 125p, Fiata 126p bis, Porsche 924, Bmw e36 cabrio i ostatnio długo szukanego Vw Caddy mk1.

Każdy zakupiony samochód był w stanie nadającym się do kapitalnego  remontu.

 

bezpieczna

Remont generalny to długi, żmudny, ale i ciekawy proces, który po wielu godzinach (miesiącach) spędzonych w garażu, daje duży uśmiech na twarzy.

Czy warto ?

Bez zastanowienia – tak, warto wsadzić wszystkie oszczędności i czas, by później cieszyć się takimi obrazkami.

bezpieczna 2

Pisząc ten artykuł mam zamiar stworzyć żywą grupę ludzi, z którymi będziemy przeprowadzać remonty generalne krok po kroku: od prac blacharskich do składania samochodu. W następnym artykule zaczniemy omawiać  prace, które zostały przeprowadzone w samochodzie Vw Golf mk1 cabrio rok prod. 1985, pojemność 1.8.

Co myślicie o moim pomyśle?  Każda sugestia, pomysł mile widziany. Stwórzmy żywą fajną grupę i bawmy się samochodami naszych marzeń.

Serdecznie Wszystkich pozdrawiam Darek Szoblik

 

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia