Stare samochody naszą pasją

2
67

Witam, nazywam się Darek. Z zawodu jestem lakiernikiem samochodowym. Chciałbym Was zarazić moją pasją, a mianowicie ratowaniem tak zwanych weteranów szos. Moja przygoda zaczęła się ponad dziesięć lat temu od zakupu wymarzonego Fiata 126p .

Potem już koło marzeń poleciało 🙂 i zawsze napotykałem tak zwane okazje. Kupiłem Vw Golfa mk1, Vw Golfa mk1 cabrio, Golfa mk2, Fiata 125p, Fiata 126p bis, Porsche 924, Bmw e36 cabrio i ostatnio długo szukanego Vw Caddy mk1.

Każdy zakupiony samochód był w stanie nadającym się do kapitalnego  remontu.

 

bezpieczna

Remont generalny to długi, żmudny, ale i ciekawy proces, który po wielu godzinach (miesiącach) spędzonych w garażu, daje duży uśmiech na twarzy.

Czy warto ?

Bez zastanowienia – tak, warto wsadzić wszystkie oszczędności i czas, by później cieszyć się takimi obrazkami.

bezpieczna 2

Pisząc ten artykuł mam zamiar stworzyć żywą grupę ludzi, z którymi będziemy przeprowadzać remonty generalne krok po kroku: od prac blacharskich do składania samochodu. W następnym artykule zaczniemy omawiać  prace, które zostały przeprowadzone w samochodzie Vw Golf mk1 cabrio rok prod. 1985, pojemność 1.8.

Co myślicie o moim pomyśle?  Każda sugestia, pomysł mile widziany. Stwórzmy żywą fajną grupę i bawmy się samochodami naszych marzeń.

Serdecznie Wszystkich pozdrawiam Darek Szoblik