Infiniti QX 30 kompakt klasy premium

500

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Infiniti QX 30 kompakt klasy premium
Infiniti QX30 premium active crossover - europejska premiera w Genewie 2016

Infiniti QX 30 kompakt klasy premium – wszechstronność na wyższym poziomie

  • Infiniti QX 30 dołącza do Q30 jako część nowej oferty premium na rynki globalne
  • Model łączy wygląd crossovera z elementami charakterystycznymi dla stylu Infiniti
  • Dzięki inteligentnemu napędowi na wszystkie koła zapewnia wszechstronność zastosowania i pełnię kontroli
Infiniti QX 30 kompakt klasy premium
Infiniti QX30 premium active crossover – europejska premiera w Genewie 2016

Rolle – Stworzony z myślą o nowej generacji nabywców towarów luksusowych, absolutnie nowy Infiniti QX 30 premium active crossover może się poszczycić przemyślanym wyglądem, kreującym odważny manifest wizualny. Model, który zadebiutuje w Europie podczas salonu genewskiego, dołącza do Q30 jako część nowej linii modelowej kompaktów klasy premium Infiniti.

Infiniti QX 30 kompakt klasy premium – Następny krok Infiniti w segmencie kompaktów klasy premium

„Wobec ostatnich sukcesów handlowych Infiniti i rekordowego wzrostu sprzedaży, obecna ofensywa produktowa spowoduje dalsze wzmocnienie pozycji marki w skali światowej. Crossover QX30 dołącza do nowej rodziny kompaktowych samochodów klasy premium we właściwym czasie i będzie poszerzeniem naszej oferty dla nowych klientów na całym świecie.”

Roland Krueger, Prezes Infiniti

Infiniti QX 30 kompakt klasy premium – Nowa kategoria auta dla nowej kategorii nabywców

„Zidentyfikowaliśmy nową generację nabywców produktów klasy premium i właśnie dla jej przedstawicieli stworzyliśmy QX30. Z uwagi na ich zróżnicowane wymagania i potrzebę wszechstronności, samochód ma dawać swobodę czerpania radości z życia w mieście i poza miastem, ma budować zaufanie gotowego jechać dokądkolwiek.”

Francois Bancon, wiceprezes Infiniti ds. strategii produktowej

Infiniti kieruje QX30 do nowej generacji nabywców klasy premium. Segment crossoverów tej klasy jest obecnie na całym świecie jednym z najszybciej rozwijających się segmentów rynku. Przedstawiciele generacji X i Y będą od roku 2020 stanowili większość nabywców w tym segmencie. Dla nich samochód nie ma odzwierciedlać przynależności do grupy społecznej, ale ma być wyrazem własnego, otwartego na nowości, „ja”.

Infiniti QX 30 kompakt klasy premium – Design łamiący konwencje w projektowaniu</>

 Oryginalny prototyp QX30, który zadebiutował na arenie międzynarodowej na salonie genewskim w 2015 roku, łączył w sobie miękkie, łagodne linie coupé z dumną postawą czteronapędowego crossovera. Kierując się typowym dla Infiniti podejściem do tworzenia produktu z wyraźnym pierwszeństwem designu, w produkcyjnej wersji modelu QX30 utrzymano te charakterystyczne cechy.

Infiniti QX30 premium active crossover - europejska premiera w Genewie 2016
Infiniti QX30 premium active crossover – europejska premiera w Genewie 2016

Infiniti QX 30 kompakt klasy premium – asymetria i komfort

„Asymetryczne uformowanie kokpitu QX30 dało w efekcie przestrzeń nakierowaną na kierowcę, ale zarazem absorbującą pasażerów w taki sposób, że stają się oni nie obserwatorami, a uczestnikami wspaniałego doznania, jakim jest jazda. Nie ma tu mowy o typowej dla segmentu premium stylistyce izolowania.”

Alfonso Albaisa, dyrektor wzornictwa Infiniti

 

Wszechstronność i zespoły napędowe gotowe na każde wyzwanie

 QX30 to samochód zaprojektowany, by zapewnić pobudzająco dynamiczne doznania z jazdy, wspierane przez inteligentny napęd na cztery koła. Projektowanie auta rozpoczęto w centrum technicznym Infiniti w Japonii, po czym, na końcową fazę walidacji i testów projekt przeniesiono do Europy. W proces konstruowania i testowania modeli Q30 i QX30 zaangażowanych było ponad 750 inżynierów w Japonii i Europie.

Infiniti QX30 premium active crossover - europejska premiera w Genewie 2016
Infiniti QX30 premium active crossover – europejska premiera w Genewie 2016

Infiniti QX 30 kompakt klasy premium – Przyjazne technologie w służbie kierowcy

Dzięki całej palecie systemów aktywnej ochrony i wsparcia w unikaniu niebezpieczeństw, QX30 zaliczać się będzie do najbezpieczniejszych aut w swojej klasie, zatem przyjemności z jazdy towarzyszyć będzie maksymalna ochrona pasażerów. System monitorowania otoczenia z wykrywaniem ruchomych obiektów i automatycznym wsparciem parkowania sprawia, że QX30 będzie też najłatwiejszym do parkowania samochodem w segmencie.

Infiniti QX 30 kompakt klasy premium

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia