Polak pierwszym w świecie zamawiającym Infiniti Q60

27

Polak pierwszym w świecie zamawiającym Infiniti Q60

Bez oglądania, bez zasiadania, bez testowania: Infiniti Q60 Sports Coupe zamówiony przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży

Rolle, Szwajcaria / Warszawa, Polska – Infiniti ogłosiło, że na około pół roku przed rozpoczęciem oficjalnej sprzedaży w Europie przyjęło pierwsze zamówienie na absolutnie nowy model Q60 Sports Coupé. Pierwszą na świecie osobą, która zdecydowała się na zakup Q60, nie mając możliwości zobaczenia samochodu na żywo, o jeździe testowej nie wspominając, jest Polak – Jacek Kreisel. Jego zainteresowanie nowym modelem Infiniti wzbudziły dostępne online informacje prasowe.

Infiniti Q60 (6) mr

 

 

 

 

 

 

Już podczas pierwszej rozmowy pan Jacek zrobił na mnie wrażenie otwartego na nowości miłośnika rzeczy pięknych oraz zaawansowanych technologicznie – zdradza Damian Karpiński z Centrum Infiniti Warszawa, który wprowadzał klienta w świat Infiniti. A później, szczególnie podczas jazdy testowej modelem Q50, okazało się, iż jako wieloletni właściciel aut klasy premium, zna się na rzeczy.
Marzyło mi się mocne, a zarazem eleganckie, stylowe i niebanalne auto o charakterystycznej sylwetce i tak trafiłem do Infiniti – mówi Jacek Kreisel, który przyznaje jednocześnie, że zaskakująco szybka, nawet dla niego, decyzja była wynikiem jazdy testowej hybrydową wersją modelu Q50. Ten samochód zrobił na mnie ogromne wrażenie, a jestem przekonany, że Q60 będzie jeszcze lepszy – stwierdza.

Infiniti Q60 (4) mr

 

 

 

 

 

 

Marka Infiniti jest obecna w Polsce od roku 2008. W roku bieżącym do istniejących dwóch Centrów Infiniti w Warszawie i Sosnowcu dołączą cztery salony – w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Polska stanie się tym samym pierwszym w Europie rynkiem o ogólnokrajowym zasięgu sieci, w którym ponad 80% mieszkańców kraju będzie miało do salonu Infiniti nie dalej niż 150 kilometrów.