Atrakcyjna oferta wynajmu samochodów Hyundai

312

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Spotkaliście się z programem wynajmu samochodów Hyundai Abonament? Cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem Klientów stąd decyzja o kontynuacji na jeszcze bardziej korzystnych warunkach!

Hyundai przygotował drugą edycję programu który realizowany jest przy współpracy ze Grupą Masterlease. Stanowi atrakcyjną propozycję wynajmu samochodu dla osób fizycznych oraz małych firm. Ze względu na przejrzystość, wygodę i niskie koszty przypomina umowę abonamentu na korzystanie z telefonu komórkowego.

”Zainteresowanie programem Hyundai Abonament przerosło nasze oczekiwania. Zaoferowaliśmy innowacyjny sposób na zapewnienie mobilności bez konieczności zakupu samochodu, a Klienci szybko docenili rynkową unikatowość tej oferty.” – powiedział Tomasz Sumelka, Dyrektor Sprzedaży Hyundai Motor Poland. ”Założyliśmy, że zrealizujemy nasz program w przeciągu kwartału, jednak już po 1,5 miesiąca udało się rozdysponować wszystkie, dostępne w ofercie samochody.”- dodał.

Hyundai i20

Jak długo trwa umowa?

W aktualnej formie opiera się na 13 miesięcznej umowie – w tym jeden miesiąc bez opłaty, na koniec której Klient oddaje samochód i otrzymuje propozycję wynajmu nowego auta na równie atrakcyjnych warunkach. Konsument nie ponosi wpłaty wstępnej, ani opłaty końcowej, płaci jedynie stałą miesięczną ratę, w której zawarte są także korzystne elementy dodatkowe, wyróżniające ofertę na tle standardowego kredytu lub leasingu:

– kompleksowa obsługa serwisowa w całej sieci ASO Hyundai
– komplet opon zimowych wraz z wymianą
– pełen pakiet ubezpieczenia OC+AC+NNW
– całodobowa opieka Assistance
– samochód zastępczy
– wsparcie opiekuna Klienta

Hyundai i40

Jakie są koszty wynajmu?

W drugiej edycji programu poszerzano gamę dostępnych modeli, a raty skalkulowano na jeszcze bardziej korzystnym poziomie. Aktualnie w programie dostępne są modele: i20, ix20, i30, i30 wagon, nowy model Elantra, Tucson, i40 oraz i40 wagon.
Kwota miesięcznej raty wynosi odpowiednio od 799 do 1.949 złotych brutto.

Niedawno prezentowaliliśmy: Nowy Hyundai Elantra w Polsce!

Hyundai Elantra 1

Hyundai Abonament pozostaje unikalnym i obecnie jedynym pełnym programem abonamentu na samochód.

Polecamy: Odcinkowy pomiar prędkości – Lista miejsc

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia