Cenne nagrody do wygrania na targach Motor Show

294

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Jeśli marzyłeś o podróżach w nieznane kamperem, chciałeś poczuć wiatr we włosach mknąc przez rozdroża Junakiem, albo śniłeś o własnym skuterze? Wystarczy, że podczas targów Motor Show weźmiesz udział w jednym z trzech konkursów.

Co można wygrać i jak zdobyć nagrody?

Motocykl od Junaka

Junak RS 125 to flagowa propozycja w segmencie motocykli na prawo jazdy kat. B. Już chwilę po swoim debiucie okazał się jednym z najchętniej wybieranych nowych jednośladów w Polsce. To zasługa nie tylko uniwersalnego charakteru tego motocykla. Junak RS 125 to przede wszystkim niezawodność i świetny stosunek ceny do jakości. Doceniany jest także za komfort prowadzenia i naturalną pozycję za kierownicą. RS został wyposażony w silnik
o mocy niemal 10 KM, który gwarantuje zarówno niskie spalanie, jak i spontaniczną reakcję na ruchy manetki gazu.

Warto zaprzyjaźnić się z tym motocyklem na dłużej. Jak to zrobić?

 • Kupony konkursowe do odebrania w kasach biletowych lub na stoisku Junaka w pawilonie 5A

 • organizatorzy zbierają kupony od czwartku do niedzieli

 • w niedzielę około godziny 16.00 odbędzie się losowanie do Rozgrywki Finałowej

 • Rozgrywka finałowa odbędzie po losowaniu, sprawdzimy wiedzę motoryzacyjną finalistów

 • zwycięzca zgarnia motocykl i wyjeżdża nim z targów

Skuter marki Junak

Junak 106 to prosty sposób na spełnienie marzeń o własnych dwóch kółkach. To niezwykle prosty w prowadzeniu i eksploatacji jednoślad. Seria 106 to dwie propozycje silnikowe – sportowe 2T oraz ekonomiczne 4T. Ten niewielki skuter stanowi dobrą alternatywę w miejskiej dżungli z myślą o której został stworzony. Niewielkie kompaktowe wymiary i niska masa własna pozwala pewnie i szybko pokonywać nawet najbardziej zatłoczone miejskie ulice.

Przy tym robi to w sposób niezwykle komfortowy i ekonomiczny. Zasięg Junaka 106 to nawet 350 km na jednym tankowaniu w przypadku silnika czterosuwowego.

 • Kupony konkursowe do odebrania w kasach biletowych lub na stoisku Junaka w pawilonie 5A

 • organizatorzy zbierają kupony od czwartku do soboty

 • w sobotę około godziny 17.00 odbędzie się losowanie do Rozgrywki Finałowej

 • Rozgrywka finałowa odbędzie się zaraz po losowaniu, sprawdzimy wiedzę motoryzacyjną finalistów

Polecamy ⇒   Motor Show Poznań 2016  ⇐ przeczytaj!

CarGO

Tydzień z CarGO! Rent a Camp!

Podczas targów odbędzie się również konkurs, w którym nagrodą główną będzie kamper na cały tydzień użytkowania! Podobnie jak w zeszłym roku, na stoisku będzie obecny Jankes – dziennikarz radiowej ESKI, który poprowadzi ww. konkurs i wyłoni zwycięzców. 

Kupony dla osób zainteresowanych konkursem będą dostępne w kasach biletowych lub na stoisku CarGO!. Losowanie finalistów oraz rozgrywka finałowa odbędzie się w sobotę o godzinie 16.00. Szczegóły konkursu dostępne będą na stoisku CarGO! w pawilonie numer 2.

Kask motocyklowy N104 renomowanej marki Nolan

Na Motor Show będzie miał swoje stoisko portal motocyklowy Motogen.pl., który dla wszystkich zwiedzających przygotował studio fotograficzne. Będzie więc okazja do zrobienia pamiątkowych zdjęć z motocyklem i na motocyklu, nie tylko własnym telefonem, lecz także przez jednego ze współpracujących z portalem Motogen.pl profesjonalnych fotografów. Zdjęcie stanie się przepustką do wzięcia udziału w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami – główna to kask motocyklowy N104 renomowanej marki Nolan ufundowany przez firmę Inter Motors. Zapraszamy na stoisko w pawilonie 6A.

Przejażdżka własnym skuterem, nigdy jeszcze nie była tak blisko, posiadanie własnego Junaka nigdy jeszcze nie było tak realne, a marzenie podróży camperem ku nowej przygodzie w końcu może się spełnić.

Przeczytaj także ⇒ Motor Show Truck w Poznaniu ⇐ Polecamy!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

 • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
 • KRS: 0000406931
 • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia