Myjnia samochodowa, a myjka samoobsługowa

330

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

W dzisiejszych czasach o czystość naszego samochodu możemy zadbać na kilka sposobów. Niestety nie każdy ma możliwość mycia swojego samochodu, tak jakby on sam chciał. Możemy skorzystać z automyjni mieszczących się na stacjach benzynowych lub myjek samoobsługowych. Która opcja jest tańsza i wygodniejsza?

W zależności od tego jak nam wygodniej możemy korzystać z usług pobliskiej stacji. Pamiętajmy jednak, że ceny mogą się znacznie wahać. Stacje oferują różne programy od Premium MAX w kwocie około 40 zł, Standard od 18 do 21 zł czy najtańszy Ekspres w granicy 15-18 zł.

Niektóre stacje stosują również promocje w postaci zebrania punktów i wymiany ich na mycie samochodu.

DSC_0372  myjnia

Myjki samoobsługowe to niedawna nowość. Jest to dosyć prosta i przyjemna czynność przy myciu naszego samochodu. W zależności jakie opcje mycia wybierzemy oraz jak duży mamy samochód, mycie auta w myjce może okazać się tańsze.

Możemy skorzystać z równie bogatych programów mycia. Po samej kąpieli, możemy również przejechać nasz samochód gąbką i spłukać pozostały brud. Zanim jednak wybierzemy opcję myjki, pamiętajmy aby zaopatrzyć się drobne pieniądze: 1 zł, 2 zł itp.

DSC_0374

Tak na prawdę jest wiele sposobów na mycie naszego samochodu. Jeżeli tylko wybierzemy właściwie, nasze auto będzie czyste oraz będzie się dobrze prezentować.

Zapraszam do przeczytania ostatniego artykułu o : Nysa 522/521 – suka w milicji

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia