Myjnia samochodowa, a myjka samoobsługowa

1
114

W dzisiejszych czasach o czystość naszego samochodu możemy zadbać na kilka sposobów. Niestety nie każdy ma możliwość mycia swojego samochodu, tak jakby on sam chciał. Możemy skorzystać z automyjni mieszczących się na stacjach benzynowych lub myjek samoobsługowych. Która opcja jest tańsza i wygodniejsza?

W zależności od tego jak nam wygodniej możemy korzystać z usług pobliskiej stacji. Pamiętajmy jednak, że ceny mogą się znacznie wahać. Stacje oferują różne programy od Premium MAX w kwocie około 40 zł, Standard od 18 do 21 zł czy najtańszy Ekspres w granicy 15-18 zł.

Niektóre stacje stosują również promocje w postaci zebrania punktów i wymiany ich na mycie samochodu.

DSC_0372  myjnia

Myjki samoobsługowe to niedawna nowość. Jest to dosyć prosta i przyjemna czynność przy myciu naszego samochodu. W zależności jakie opcje mycia wybierzemy oraz jak duży mamy samochód, mycie auta w myjce może okazać się tańsze.

Możemy skorzystać z równie bogatych programów mycia. Po samej kąpieli, możemy również przejechać nasz samochód gąbką i spłukać pozostały brud. Zanim jednak wybierzemy opcję myjki, pamiętajmy aby zaopatrzyć się drobne pieniądze: 1 zł, 2 zł itp.

DSC_0374

Tak na prawdę jest wiele sposobów na mycie naszego samochodu. Jeżeli tylko wybierzemy właściwie, nasze auto będzie czyste oraz będzie się dobrze prezentować.

Zapraszam do przeczytania ostatniego artykułu o : Nysa 522/521 – suka w milicji