Podróżujesz z dzieckiem? Przedstawiamy 5 gadżetów „Must Have”

37
podróż z dzieckiem, jazda samochodem z dzieckiem

– Mamoo!!!! Sikuuu!!!

– Mamoo, kiedy się zatrzymamy?

– A on mnie bije!!!

– Daleko jeszcze? Chce mi się pić!!!!

Czy jazda samochodem z dziećmi przypomina Ci właśnie tego typu wołania, krzyki lub płacze? Sprawdź jakie gadżety pomogą Wam przeżyć wspólną podróż w miłej i bezstresowej atmosferze.

1. Pojemnik na mokre chusteczki

Ślady tłustych i brudnych paluszków przestały być dla Ciebie czymś nadzwyczajnym? Mając pod ręką mokre chusteczki szybko pozbędziesz się artystycznych odcisków dłoni.

  1. Organizer na siedzenie

Zadaniem organizera jest nie tylko trzymanie w jednym miejscu wszystkich drobiazgów i zabawek. Zawieszony na przednim siedzeniu, chroni jego tył przed śladami…. butów Twojego dziecka. Skopane pokrowce – Żegnajcie!

  1. Nakładki na pasy

Ile razy przyłapywałaś swoje dziecko na odpinaniu pasów? Niestety maluch opanowujący tę czynność, potrafi nieco uprzykrzyć podróż. Dalsza jazda bez zapięcia nie jest możliwa. By nie ulec braku cierpliwości i chęci pójścia na niebezpieczną ugodę, lepiej poszukaj pluszowej nakładki na pasy. Dzięki niej Twoje dziecko może bawić się w bezpieczną jazdę samochodem z nowym pluszakiem oraz zabawką schowaną w naszytą kieszonkę.

  1. Podróżny stolik

Łatwy w montażu i demontażu. Pozwoli Twojemu dziecku na rysowanie, układanie puzzli, grę, czytanie książeczki i wiele innych rzeczy. Nie wykorzystuj go do podawania mu posiłków w czasie jazdy! Pamiętaj, że dziecko może się zakrztusić lub zachłysnąć, zatem nigdy nie oszczędzaj czasu na postoje w tym celu.

  1. Lusterko samochodowe

Pozwoli Ci kontrolować czym aktualnie zajmuje się Twoje dziecko, bez konieczności odwracania się za siebie. Taki gadżet zwiększy bezpieczeństwo Waszej podróży. Lusterko wyposażone w światełka i przyjemną kolorystykę, może koncentrować uwagę dziecka.

 

Uff, kilka chwil oddechu i można spokojnie jechać. Jak Wy sobie radzicie z małymi dziećmi w czasie długiej jazdy samochodem?