BMW E36 coupe piękna bestia Martyny

865

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Najbliższe plany?

Na razie przede wszystkim wypranie całego środka, polerka lakieru i ewentualnie dopieszczanie jakiś szczegółów. Na przyszły rok Martyna planuje całkowite odświeżenie lakieru, a głównym celem jest po prostu doprowadzić ją do stanu idealnego i ma nadzieję, że się to uda 🙂

DSC_0156
BMW E36 coupe

Jak to zwykle bywa dostałam wiele pozytywnych słów, ale też tych mniej miłych. Dla mnie ta pasja jest wszystkim i krytyka mnie nie przeraża. Kocham to co robię a przede wszystkim robię to dla siebie i to mi się ma to podobać. Nie zamierzam z tego nigdy rezygnować, jestem na tyle zakręcona na tym punkcie, że zaraziłam już tą pasją całą Moją rodzinę 🙂 Zawsze powtarzam, że jeśli mnie nie znasz i mijasz tylko na ulicy, może nie wiesz, że mam męską pasje, ale jeśli mnie znasz wiesz o tym na pewno. Chyba czasami nie potrafię mówić o niczym innym jak o tym, szczególnie teraz kiedy zaczął się sezon i „latamy” z piękną po spotach i zlotach” – kontynuuje Martyna.

BMW E36 coupe
BMW E36 coupe

Wszystkie zmiany i życie Martyny z E36 i ogólnie BMW można śledzić na bieżąco na Fan-page BMW E36 by Martyna

Jeżeli także chcesz pochwalić się swoim autem i go u nas pokazać, wyślij do mnie e-mail

Warto zobaczyć: Opuszczone legendy motoryzacji

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia