Seksapil i szybka jazda? To może oznaczać tylko jedno – samochód w stylu Glamour

297

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Styl Glamour uchodzi za jeden z najbardziej czarujących i błyskotliwych. Zmysłowość i klasa. Takie połączenia wywołują ciarki na plecach. Przekonaj się, że swoje auto możesz zbliżyć do francuskiej elegancji. Wystarczy szczypta różu, moc błyskotek i klasyczna czerń.

 

Diamenty i szybkie samochody, czyli coś co kobiety kochają najbardziej.

 

Z przymrużeniem… reflektora

 2tuning

Masz dużo poczucia humoru i dystansu do siebie? Zadbaj o zalotne spojrzenie, nie tylko swoje, ale i swojego autka. Rzęsty przyklejane nad reflektorami wcale nie należą do drogich wydatków. A ile potrafią oddać wdzięku. Mrugaj do innych kierowców spod długich, pięknie podkręconych rzęs…

 I klucze się nie zgubią

Wyrzuć wszystkie nudne breloczki do kosza! Dbałość o każdy drobiazg, to cecha prawdziwej damy. Miej w torebce uroczy brelok z cyrkoniami. Odrobina świecidełek i od razu otwieranie i zamykanie auta jest przyjemniejsze.

Kierownica z klasą

 4tuning

Możesz obszyć swoją kierownicę różowym pluszem, czarną skórą z cyrkoniami lub postawić na nieco surowy charakter – zimną, wyrafinowaną stal. W końcu Twoje auto tak jak Ty, powinno być słodkie, ale i nieco niedostępne.

Stylowych i oryginalnych pomysłów na kobiecy tuning samochodu może być wiele. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni oraz wyczucia gustu. Czy Ty też zadbałaś o kobiecy pierwiastek w swoim aucie?

Rozmarzyłaś się? Pewnie teraz musisz zejść na ziemię. Jeżeli szykuje Ci się weekendowa wycieczka z dziećmi, dowiedz się tutaj jak możesz się do niej dobrze przygotować.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia