Pożądane Infinity QX 30 w salonach już od lipca

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Europejska premiera Infinity QX 30 miała miejsce podczas Salonu Samochodowego 2016 w Genewie.

Infinity QX 30 w salonach

Infinity QX 30 w salonach

Długo wyczekiwane Infinity QX 30 w salonach miało być dostępne dopiero od października. Jednak za sprawą pożądania jakie wywołało pojawienie się QX 30, sprawy nabrały znacznego tempa i Infinity QX 30 zabłyśnie w polskich i europejskich salonach już w lipcu.

Infinity w wersji silnikowej 2.2d o mocy 170 KM wejdzie na rynek jako pierwsze. Inteligentny napęd na wszystkie koła oraz siedmiobiegowa, dwusprzęgłowa przekładnia automatyczna to nie wszystko czym zaskoczy klientów wyposażenie Infinity.

Infinity QX 30 będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, szukających komfortowego crossovera zarówno dobrze spisującego się w jeździe po zatłoczonych miejskich ulicach, jak i na wyboistych drogach wiejskich.

Infinity QX 30 w salonach

Szereg nowych intuicyjnych technologii zwiększających bezpieczeństwo, wygoda i luksus a także eleganckie, dynamiczne w bryle i przetłoczeniach, nadwozie. Stylistycznie odmienne od konkurencyjnych modeli, sprawia, że nie można mu się oprzeć.

Cena pierwszej wersji to nieco ponad 158 278 złotych, natomiast drugiej – topowej, najdroższej w gamie QX 30 to już koszt 180 157 złotych.

Infinity QX 30 w salonach
Infiniti QX30 premium active crossover – europejska premiera w Genewie 2016

 

Brak postów do wyświetlenia