Centrum Flotowe po raz pierwszy w Polsce

200

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Hiszpański dealer Seata, Carsed otworzył w Polsce 27 kwietnia Centrum Flotowe. Głównymi odbiorcami pierwszej takiej jednostki w Polsce, mają być Klienci biznesowi. Centrum można odwiedzić przy salonie serwisowym oraz dealerskim hiszpańskiego właściciela, przy ulicy Łopuszańskiej 72 w Warszawie.

Pierwszy taki obiekt w Polsce

 

Kompleks składający się z serwisu marki Seat, warsztatu, zakładu blacharsko-lakierniczego, ubezpieczalni, a także stacji kontroli pojazdów mieści się na powierzchni aż 1200 metrów kwadratowych. Na specjalne życzenie Klientów, montowane jest dodatkowe wyposażenie, na specjalnie przygotowanej hali z 15 innowacyjnymi stanowiskami. Do dyspozycji gości oraz organizatorów udostępnianych jest 5 sal konferencyjnych. Przestronne lobby, pełni rolę wygodnej poczekalni dla Klientów odbierających swoje auta.

Dwa starty jednocześnie

 

Termin oddania obiektu do użytku zbiegł się wraz z rozpoczęciem programu Seat For Business. Jednocześnie stał się on konkurencją dla menadżerów oraz właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw.

Carsed obrał sobie niezwykle ambitny plan, chcąc znaleźć się do 2020 roku w czołówce firm zasilających floty MŚP. Jakub Góralczyk, Kierownik ds. PR marki Seat uważa, że wprowadzany program spotka się z pozytywnym odzewem ze strony Klientów. Centrum Flotowe ma zapewnić najwyższą jakość obsługi Klientów biznesowych, wraz z bogatym wachlarzem samochodów marki Seat.

 

Wielkie wydarzenie

 

Otwarcie pierwszego w Polsce Centrum Flotowego, poprowadził Adam Kornacki, prezenter ze stacji TVN Turbo, który ma swój program „Zakup kontrolowany”. Dlatego jest on jednym z pasjonatów i specjalistów, którzy mogą bardzo dużo powiedzieć na temat samochodów marki Seat.

 

picture2-e1462806909210[1]

Wśród zaproszonych gości pojawili się między innymi właściciele przedsiębiorstw leasingowych i zajmujących się wynajmem długoterminowych, przedstawiciele Volkswagen Group Polska, a także Sławomir Wontrucki, Prezes Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów. Nie zabrakło również Nataszy Jarońskiej-Ignatiuk, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia