21 maj, Pałac Rozalin pod Warszawą, pierwsze w Polsce profesjonalne aukcje dla kolekcjonerów aut klasycznych.

243

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

aukcje dla kolekcjonerów aut klasycznych

Unikatowe aukcje dla kolekcjonerów aut klasycznych w Rozalinie.

Miłośnicy zabytkowych pojazdów czyli aukcje dla kolekcjonerów aut klasycznych, niedługo będą mogli znaleźć się w motoryzacyjnym raju.  Wszystko dzięki Ardor Auctions – domu aukcyjnemu, który jako pierwszy w Polsce organizuje profesjonalne aukcje dla kolekcjonerów klasyków. Pierwsza z nich odbędzie się już 21 maja w Pałacu Rozalin pod Warszawą.

Aukcje dla kolekcjonerów aut klasycznych

aukcje dla kolekcjonerów aut klasycznych
Chevrolet-Corvette-C1

Około 20 starannie wyselekcjonowanych egzemplarzy, urok XIX-wiecznych pałacowych ogrodów, zlot pasjonatów i inwestorów – to wszystko można będzie zaobserwować już 21 maja na pierwszej aukcji Ardor Auctions. Wydarzenie będzie miało charakter wieczornego, eleganckiego spotkania – Organizując majową aukcję położyliśmy bardzo duży nacisk na selekcję pojazdów. Uczestnicy naszych wydarzeń to osoby o bardzo wyszukanych gustach, które doskonale wiedzą, czego szukają – mówi Michał Prząda, Marketing Manager w Ardor Auctions.

 aukcje dla kolekcjonerów aut klasycznych
Porsche-911-typ-993

Motywem przewodnim majowej aukcji będą samochody sportowe, kabriolety i roadstery – modele, które są doskonałą inwestycją m.in. dlatego że wpisują się w obecne trendy wzrostowe na rynkach europejskich i  mają pozytywne prognozy dotyczące stopy zwrotu – Warto podkreślić, że samochody które zaoferujemy na majowej aukcji, będą wyróżniały się bardzo wysoką jakością.– dodaje Michał Prząda.

 

 aukcje dla kolekcjonerów aut klasycznych
Dodge-Viper

 

„Zaprezentujemy standard o który trudno nawet na dojrzałych zachodnioeuropejskich rynkach”

 

aukcje dla kolekcjonerów aut klasycznych
Lancia-Fulvia

Jakich klasyków możemy się spodziewać?

aukcje dla kolekcjonerów aut klasycznych
Ferrari-GTB-Turb

Jeśli mowa o samochodach sportowych,  pierwsza myśli, która się pojawia – Ferrari. Pojawi się na aukcji jako niezwykle rzadki model GTB Turbo z 1989r. (jedynie 44 egzemplarzy w tej specyfikacji ). Nie zabraknie również legendarnego Porsche 911 typ 993 Carrera 2, które pojawi się w wersji z automatyczną skrzynią biegów. Na licytacji zaprezentują się również takie zabytki jak niepowtarzalny Chevrolet Corvette C1 z 1956r, wyjątkowa amerykańska legenda Dodge Viper z 1993r a także odrobinę włoskiego akcentu w postaci  Lancii Fulvia 3 1.2 S z 1975 roku.

 

Test Infiniti Q70 Hybrid, najszybsza hybryda na rynku.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia