21 maj, Pałac Rozalin pod Warszawą, pierwsze w Polsce profesjonalne aukcje dla kolekcjonerów aut klasycznych.

1
67
aukcje dla kolekcjonerów aut klasycznych

Unikatowe aukcje dla kolekcjonerów aut klasycznych w Rozalinie.

Miłośnicy zabytkowych pojazdów czyli aukcje dla kolekcjonerów aut klasycznych, niedługo będą mogli znaleźć się w motoryzacyjnym raju.  Wszystko dzięki Ardor Auctions – domu aukcyjnemu, który jako pierwszy w Polsce organizuje profesjonalne aukcje dla kolekcjonerów klasyków. Pierwsza z nich odbędzie się już 21 maja w Pałacu Rozalin pod Warszawą.

Aukcje dla kolekcjonerów aut klasycznych

aukcje dla kolekcjonerów aut klasycznych
Chevrolet-Corvette-C1

Około 20 starannie wyselekcjonowanych egzemplarzy, urok XIX-wiecznych pałacowych ogrodów, zlot pasjonatów i inwestorów – to wszystko można będzie zaobserwować już 21 maja na pierwszej aukcji Ardor Auctions. Wydarzenie będzie miało charakter wieczornego, eleganckiego spotkania – Organizując majową aukcję położyliśmy bardzo duży nacisk na selekcję pojazdów. Uczestnicy naszych wydarzeń to osoby o bardzo wyszukanych gustach, które doskonale wiedzą, czego szukają – mówi Michał Prząda, Marketing Manager w Ardor Auctions.

 aukcje dla kolekcjonerów aut klasycznych
Porsche-911-typ-993

Motywem przewodnim majowej aukcji będą samochody sportowe, kabriolety i roadstery – modele, które są doskonałą inwestycją m.in. dlatego że wpisują się w obecne trendy wzrostowe na rynkach europejskich i  mają pozytywne prognozy dotyczące stopy zwrotu – Warto podkreślić, że samochody które zaoferujemy na majowej aukcji, będą wyróżniały się bardzo wysoką jakością.– dodaje Michał Prząda.

 

 aukcje dla kolekcjonerów aut klasycznych
Dodge-Viper

 

„Zaprezentujemy standard o który trudno nawet na dojrzałych zachodnioeuropejskich rynkach”

 

aukcje dla kolekcjonerów aut klasycznych
Lancia-Fulvia

Jakich klasyków możemy się spodziewać?

aukcje dla kolekcjonerów aut klasycznych
Ferrari-GTB-Turb

Jeśli mowa o samochodach sportowych,  pierwsza myśli, która się pojawia – Ferrari. Pojawi się na aukcji jako niezwykle rzadki model GTB Turbo z 1989r. (jedynie 44 egzemplarzy w tej specyfikacji ). Nie zabraknie również legendarnego Porsche 911 typ 993 Carrera 2, które pojawi się w wersji z automatyczną skrzynią biegów. Na licytacji zaprezentują się również takie zabytki jak niepowtarzalny Chevrolet Corvette C1 z 1956r, wyjątkowa amerykańska legenda Dodge Viper z 1993r a także odrobinę włoskiego akcentu w postaci  Lancii Fulvia 3 1.2 S z 1975 roku.

 

Test Infiniti Q70 Hybrid, najszybsza hybryda na rynku.