Nowy Hyundai Motorstudio w Korei Południowej…

233

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Hyundai Motor  przedstawił najnowszy projekt – Hyundai Motorstudio.

Centrum promocji marki – umieszczony w Goyang (Korea Południowa) – zostanie otwarte na początku 2017 roku i będzie to największa tego typu przestrzeń wystawiennicza w Korei. Jest to już trzeci taki obiekt stworzony przed Hyundai Motor a teraz czas na „Hyundai Motorstudio”. Centrum motoryzacyjne powstało już w Moskwie i Seulu.

 

Hyundai Motorstudio
Hyundai Motorstudio

 

Odwiedzający będą mogli poznać bliżej świat motoryzacji m.in.  poprzez innowacyjne programy i wystawy, np.  proces produkcji samochodu, ale także uczestniczyć w różnorodnych aktywnościach kulturalnych. Z założenia miejsce to ma przyciągać rodziny z dziećmi i młodych ludzi, aby mieli możliwość poznać markę poprzez kulturę i sztukę.- „Koncepcja Hyundai Motorstudio odzwierciedla długoterminową wizję marki, aby stać się partnerem w życiu naszych Klientów i zapewni nam dotarcie do jeszcze szerszej grupy odbiorców” – mówi wiceprezes Hyundai Motor EUI-sun Chung.

 

Hyundai Motorstudio
Hyundai Motorstudio

 

Budynek będzie stworzony w nowoczesnej i nieprzeciętnej koncepcji – zaskakuje nowoczesnością bryły. Dwa pierwsze piętra mają być pokryte szklanymi taflami – przez co można odnieść wrażenie unoszenia się w powietrzu. Całość  będzie składać się z 14 pięter o powierzchni 16 719 m2.

 

Hyundai planuje już otworzyć kolejne centrum, tym razem w Pekinie. 

 

Przeczytaj: Hyundai pracuje nad rozwojem sportowej linii N podczas Nürburgring 24h Race

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia