Nowy Hyundai Motorstudio w Korei Południowej…

0
24

Hyundai Motor  przedstawił najnowszy projekt – Hyundai Motorstudio.

Centrum promocji marki – umieszczony w Goyang (Korea Południowa) – zostanie otwarte na początku 2017 roku i będzie to największa tego typu przestrzeń wystawiennicza w Korei. Jest to już trzeci taki obiekt stworzony przed Hyundai Motor a teraz czas na “Hyundai Motorstudio”. Centrum motoryzacyjne powstało już w Moskwie i Seulu.

 

Hyundai Motorstudio
Hyundai Motorstudio

 

Odwiedzający będą mogli poznać bliżej świat motoryzacji m.in.  poprzez innowacyjne programy i wystawy, np.  proces produkcji samochodu, ale także uczestniczyć w różnorodnych aktywnościach kulturalnych. Z założenia miejsce to ma przyciągać rodziny z dziećmi i młodych ludzi, aby mieli możliwość poznać markę poprzez kulturę i sztukę.- “Koncepcja Hyundai Motorstudio odzwierciedla długoterminową wizję marki, aby stać się partnerem w życiu naszych Klientów i zapewni nam dotarcie do jeszcze szerszej grupy odbiorców” – mówi wiceprezes Hyundai Motor EUI-sun Chung.

 

Hyundai Motorstudio
Hyundai Motorstudio

 

Budynek będzie stworzony w nowoczesnej i nieprzeciętnej koncepcji – zaskakuje nowoczesnością bryły. Dwa pierwsze piętra mają być pokryte szklanymi taflami – przez co można odnieść wrażenie unoszenia się w powietrzu. Całość  będzie składać się z 14 pięter o powierzchni 16 719 m2.

 

Hyundai planuje już otworzyć kolejne centrum, tym razem w Pekinie. 

 

Przeczytaj: Hyundai pracuje nad rozwojem sportowej linii N podczas Nürburgring 24h Race