Kobiece gadżety w aucie i wiadomo, kto tu prowadzi

232

Nieważne, czy Twoje auto jest tym modelem, o którym zawsze marzyłaś, czy jednak mocno wysłużonym pojazdem, który niejedno już przeszedł. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by pokazać wszystkim dookoła, że to Ty jesteś jego właścicielką. Pomogą Ci w tym odpowiednio dobrane samochodowe gadżety.

Porządek w bagażniku

Jeśli jesteś kobietą zorganizowaną z pewnością przyda Ci się organizer do bagażnika. Oczywiście w takim kolorze jaki lubisz najbardziej. Teraz nie tylko wszystko będziesz mieć zawsze pod ręką, ale nawet najdrobniejsze przedmioty znajdą swoje miejsce.

Skrzynka na narzędzia

Kto powiedział,. że kobieta zna się gorzej na motoryzacji, niż mężczyzna? Lubisz czasem zajrzeć pod maskę, a w bagażniku zawsze mieć wszystkie klucze? Spraw sobie skrzynkę na narzędzia, która jest w wersji ekstremalnie kobiecej, czyli w kolorze różowym.

Słodki zapach w samochodzie

Prawdziwa kobieta wyróżnia się nie tylko elegancją, ale również świetnym doborem perfum. Wybierając swój ulubiony zapach do samochodu, owiejesz wszystkich pasażerów swoją ulubioną nutą. Wielu producentów zapachów samochodowych ma w swojej ofercie specjalnie dedykowane produkty dla Niej.

Otaczanie się kobiecymi gadżetami w swoim samochodzie, może jeszcze bardziej uprzyjemnić Ci podróż. Jeśli oprócz podkreślenia swojej kobiecości  w aucie, jesteś ciekawa w jaki sposób przewieźć rower na planowane wakacje, koniecznie zajrzyj tutaj: „Przewozimy rowery 0 wybierz sposób mocowania jednośladów„.