Gościnnie na spotkaniu NDMSM

180

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Ciepłe niedzielne wieczory zachęcają do spacerów i do wypadów za miasto na rower czy kajak. Ja postanowiłem urozmaicić sobie niedziele wybierając się na XXV Spot lokalnego stowarzyszenia motoryzacyjnego NDMSM.

NDMSM czyli Nowodworskie Stowaryszenie Motoryzacyjne, organizacja powstała z inicjatywy ludzi, którzy i tak spotykali się cyklicznie spędzając czas na rozmowach o autach i szeroko pojętym świecie motoryzacyjnym. Luźna atmosfera i otwartość na nowe twarze sprawia, że nie czujemy się obco przy „stałych bywalcach”.

20160605_185517 (1)

Gdy przyjechałem na miejsce spotkania Grupy zastałem kilka samochodów. W miarę upływu czasu aut oraz ludzi przybywało. Wszyscy się tutaj znają i dzielą informacjami na temat modyfikacji swoich samochodów, opinii, propozycji na nowy sezon. Spot odbywał się na nowo powstałym parkingu Jysk’a w Nowym Dworze Mazowieckim. Oprócz lokalnego stowarzyszenia na spocie znaleźli się również przedstawiciele zaprzyjaźnionego klubu Ściganciwięc grupka trochę się rozrosła. Tradycyjnie na spocie można było zakupić wlepę na auto lub jakiś gadżet do samochodu.

20160605_185505 (1)

Z informacji, które udało mi sie uzyskać takie spoty organizowane są oficjalnie co dwa tygodnie. Oprócz lokalnej działalności NDMSM zajmuje się organizowaniem wyjazdów na Eventy typu ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTORYZACYJNEGO 2016 z Warmińsko-Mazurskim Moto Clubem czy na Motociekawy Wrak Race III. To co możemy zauważyć na stronie NDMSM to nie tylko samochody, ale również  propagowanie odpowiedniej postawy obywatelskiej poprzez oddawanie krwi. Największa impreza odbyła się w zeszłym roku na Dzień Dziecka i idąc za ciosem Zakończenie Wakacji

Takie inicjatywy to dobry sposób na spędzenie wolnego czasu w gronie osób, które tak samo intensywnie jak my interesują się motoryzacją. 

Polecam także Podręczny Słownik Pojęć

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia