Hyundai H350 pierwszy rok sprzedaży lekkiego samochodu dostawczego .

0
467
Hyundai H350 pierwszy rok sprzedaży

Hyundai H350 dostępny na kolejnych rynkach…..

Hyundai H350 pierwszy rok sprzedaży

Hyundai H350 pierwszy rok sprzedaży

Hyundai rok temu wprowadził do sprzedaży nowy model lekkiego samochodu dostawczego H350.  Jego produkcja rozpoczęła się w maju 2015 w Bursie. Sprzedawany był do tej pory w 9 krajach europejskich – wkrótce będzie dostępny na kolejnych 5-ciu.

Hyundai H350 pierwszy rok sprzedażyHyundai H350 pierwszy rok sprzedażyHyundai H350 pierwszy rok sprzedażyHyundai H350 pierwszy rok sprzedaży

Hyundai H350 jest reprezentantem segmentu dużych samochodów dostawczych. Model ten wyróżnia się wysoką jakością i niezawodnością  – m.in. dzięki zastosowaniu 2,5 litrowego silnika w połączeniu z 6-biegową skrzynią i tylnym napędem, co zapewnia odpowiednią dynamikę jazdy i spełnia normy emisji Euro 6. Dużym atutem jest również ładowność samochodu (max. 1365 kg), w którym można pomieścić  pięć europalet –jest to wiodący wynik w tej klasie samochodu. H350 zwraca swoją uwagę również  na przestronne i wygodne dla kierowcy i pasażerów wnętrze.

Hyundai H350 pierwszy rok sprzedaży

„Rok temu wprowadziliśmy do sprzedaży silnego konkurenta w europejskim segmencie dużych samochodów dostawczych, oferując całkowicie nowy, 3,5-tonowy samochód. Teraz, kierując się pozytywnymi opiniami i popytem na taki model, poszerzamy ekspansję o kolejne rynki, dzięki czemu H350 będzie dostępny już w 14 europejskich krajach” – mówi dyrektor zarządzający Hyundai Motor Europe Thomas Schmid.

Hyundai H350 pierwszy rok sprzedaży

Do tej pory Hyundai H350 sprzedawany był w Austrii, Belgii, Czechach, Niemczech, Włoszech, Polsce, Turcji, Hiszpanii i Szwajcarii. Teraz jego dostępność poszerzy się o rynki: Rumunię, Bułgarię, Danię, Węgry i Portugalię.

przeczytaj też Test Hyundai i20 Coupe