3 Rajd Żuka – Pozytywnie zakręceni.

264

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

W sobotę 11 czerwca w Skierniewicach odbyła się już trzecia edycja Rajdu Żuka. Czyli Rajdu zabytkowych dostawczaków z epoki. Jak pewnie trafnie się domyślacie nie mogło nas tam zabraknąć.

Skierniewice, urokliwe miasteczko o klimatycznej zabudowie  położone w centralnej Polsce. To właśnie ono stało się miejscem spotkania najwspanialszych aut dostawczych z całej Polski. Z roku na rok obserwujemy jak Rajd Żuka staje się coraz większym wydarzeniem na mapie Polskich imprez motoryzacyjnych. Początkowo przybyło tylko kilkanaście załóg. Na 3 już edycji pojawiło się około 70 załóg z całej Polski. Co chyba jest najlepszym komentarzem co do samego wydarzenia.

DSC_4319

Co sprawiło, że ta początkowo dość anonimowa impreza rozrosła się do aż takich rozmiarów ? Sam osobiście byłem na dwóch edycjach Rajdu i mogę śmiało powiedzieć, że pojawię się na każdej kolejnej edycji jaka tylko będzie organizowana. Dlaczego ? Ponieważ nie są to zwykłe zloty gdzie ludzie stoją i bezsensownie patrzą w bezruchu na swoje wymuskane klasyki. Tu nikt nie czuję się jak w muzeum. Przyjeżdżają tu auta piękne i wyremontowane ale również są takie malowane wałkiem i pędzlem i to jest piękne. Nie liczy się stan i rocznik. Liczy się dobra zabawa i atmosfera, która na Rajdzie Żuka jest zdecydowanie najlepsza.

DSC_4321

Wspaniali ludzie, dobra muzyka, malownicze trasy i niesamowity klimat to czynniki, które zbudowały tak szybki sukces tej imprezy. Tak jak wspominałem wyżej tu każdy bawi się motoryzacja korzysta z jej najlepszych stron. Można poznać wielu ciekawych ludzi, podzielić się doświadczeniami no i najważniejsze dobrze się bawić. Każdy fan motoryzacji znajdzie coś dla siebie. A nawet jeśli nie jesteś wielkim miłośnikiem starych samochodów to nic nie szkodzi. Na pewno i ty znajdziesz coś dla siebie.

DSC_4303

Tego dosłownie nie da się opisać to trzeba doświadczyć samemu. Dlatego każdemu gorąco polecamy kolejne edycje Rajdu Żuka.

DSC_4334

Znajdziecie tam wszystkie auta użytkowe produkowane w okresie PRL i nie tylko.  Podsumowując impreza bardzo udana i dajemy organizatorom wielki plus. Oby tak dalej i do zobaczenia za rok.

Polecamy: Polowanie na klasyki – FSO 125p.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia