Anna Cieślak na Family Adventure 2016

49
anna cieślak

Nie tak dawno, dokładnie w lutym br. znana i ceniona za swoje role aktorka Anna Cieślak, wraz z Maciejem Stuhrem, również utalentowanym aktorem, dołączyli do grona ambasadorów marki Mitsubishi Motors w Polsce. Firmę ujęło przede wszystkim podejście aktorów do swoich ról, nie bojących się wyzwań. Wydaje się, że artyści sceny teatralnej, oraz marka samochodowa odnalazły wspólny mianownik: odwaga, a także poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań.

 

Miniony weekend, był dla Anny Cieślak doskonałą okazją, by sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą. Najbardziej przypodobała się jej jazda Mitsubishi Pajero i L200. Trasa, którą pokonała nie należała do najłatwiejszych.

Family Adventure 2016 odbywało się od 10 do 12 czerwca w Pałukach. To już druga w tym roku tego typu impreza motoryzacyjna. Pierwsza odbyła się na Ziemi łódzkiej w dniach Pd 13 do 15 maja. Kolejne odbędą się jeszcze w dniach od 9 do 11 września na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej oraz od 7 do 9 października na Dolnym Śląsku.

anna cieślak
anna cieślak

Uczestniczy imprezy mają okazję rywalizować ze sobą podczas offroadowej imprezy, na dwóch trasach różniących się między sobą skalą trudności. Pierwsza jest znacznie łatwiejsza, druga wymaga już lepszych umiejętności, niejednokrotnie podwyższając poziom adrenaliny.

anna cieślak