Infiniti QX Sport Inspiration

205

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Infiniti QX Sport Inspiration

Infiniti QX Sport Inspiration

Jest on przedsmakiem kolejnej generacji SUV-a segmentu Premium marki Infiniti w klasie średniej.
Infiniti QX Sport Inspiration

Infiniti QX Sport Inspiration – Czym wyróżnia się nowy SUV ?

Przede wszystkim  QX Spot Inspiration charakteryzuje się muskularnymi nadkolami, wysokim środkiem ciężkości oraz długą maską przy czym sylwetka przypomina coupe. Model ten dokładnie odzwierciedla język designu – „Elegancja pełna mocy” jednocześnie zostając przy elementach wyróżniających markę tj. grill nakreślony dwoma lukami czy ostre „spojrzenie zmrużonych oczu” lamp.

     Infiniti QX Sport Inspiration     Infiniti QX Sport Inspiration

Nowe Infiniti jest również perfekcyjny pod względem wykończenia. Posiada on przestronne i piękne wnętrze oraz typowy dla marki charakterystyczny kokpit, gdzie kierowca jest w centrum uwagi. Czarno biała kabina utrzymana jest w układzie czteromiejscowym – piąte miejsce jest jedynie zaznaczone a środku tylnej kanapy (na wszelki wypadek).  Szeroki rozstaw osi (2800mm) oraz zastosowane pływające cokoły foteli mają zapewnić komfort podróży. Auto obiecuje wszechstronność i możliwości off-roadowe dzięki m.in. imponującemu prześwitowi (23cm) a także komfortowi resorowania i w pełni poddającym się kontroli kierowców własności jezdnych.

    Infiniti QX Sport Inspiration     Infiniti QX Sport Inspiration

„QX Sport Inspiration jest jednoznaczną deklaracją Infiniti stosowani odważnej filozofii projektowania w segmencie klasy średniej wielkości SUV-ów”– mówi prezes Infiniti Roland Krueger.

Infiniti QX Sport Inspiration

Model Infiniti QX Sport Inspiration odzwierciedlający pogląd Infiniti na proporcje, design i konstrukcję przyszłych modeli QX pierwszy raz został zaprezentowany 25 kwietnia – w dniu prasowym Pekińskiego Salonu Samochodowego 2016.

Infiniti QX Sport Inspiration – w Polsce

Od 5 lat Infiniti jest obecne na polskim rynku i ma już grono zwolenników mających dosyć niemieckiego premium. Kibicujemy japończykom którzy skutecznie złamali prymat niemców w USA licząc że to samo zrobią w Europie. Jest to bardzo dobra alternatywa w klasie premium dynamicznie rozwijającej się w Polsce.

przeczytaj o innych modelach już obecnych w Polsce Infiniti Q 30 2,2D 170KM

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia