Norwegia, Grecja i Bałkany – 100% Przygody kolejny raz wyrusza na podróżnicze podboje!

175

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Dotychczas ekipa 100% Przygody zdobyła Węgry, Hiszpanię, Chorwację, Włochy, Francji i Szwajcarię. Wyjazdowe plany na tegoroczny sezon zapowiadają się naprawdę niesamowicie. Najciekawszą i najbardziej wyczekiwaną wyprawą niewątpliwie jest wyprawa przez półwysep Skandynawski z przejazdem norweskim wybrzeżem.

Szczęściarze, którzy zdecydują się na takie miesięczne wakacje zobaczą najpiękniejsze zakątki krainy Wikingów, zapierające dech w piersiach fiordy, magiczne miasteczka położone na archipelagach, czy też skalisty Przylądek Północny. W drodze powrotnej uczestników czeka między innymi podróż przez Laponię, a kto z nas nie pragnie zobaczyć krainy świętego Mikołaja? 😉

skandynawia

Dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na czterotygodniowe wakacje Przygoda przygotowała dwa krótsze wyjazdy. Pierwszym z nich jest wyprawa do Grecji. Po drodze uczestnicy będą mieli okazję między innymi zażyć kąpieli w łaźni Gellerta (Budapeszt), podziwiać pelikany i czaple nad macedońskim jeziorem Prespa. Po dotarciu do Grecji nie pozostaje nic innego jak tylko cieszyć się pięknymi plażami i ciepłym morzem. Poza wylegiwaniem się piaszczystych wybrzeżach i smakowaniem greckich przysmaków uczestnicy zwiedzą Akropol, starożytną Angorę, a także wypiją kawę na Wzgórzu Lykabettus.

Ekipa drugiego, krótszego wyjazdu wyruszy w stronę półwyspu bałkańskiego. Będzie to świetna okazja do zobaczenia wyjątkowych miejsc, które zarezerwowane są dla wytrawnych turystów. Ekipa zobaczy gotycki zamek Bran, który niektórym z nas może kojarzyć się z hrabią Drakulą, odetchnie w pięknych parkach Bukaresztu, a także zobaczy największy port handlowy Rumunii. Będąc w Bułgarii grzechem byłoby nie skorzystać z najpiękniejszego kurortu wypoczynkowego nad morzem czarnym, czyli Złotych Piasków. Przygoda dotrze też do pięknego, spokojnego przylądka Kaliakra, a w drodze powrotnej zatrzyma się na dłużej w pięknej Sofii, tak aby odkryć jej najpiękniejsze zakątki.

Niewątpliwą zaletą podróży z Przygodą jest to, że nic z góry nie jest ustalone. Ekipa wspólnie dyskutuje o planach i trasach na daną wycieczkę. Dzięki temu każdy może stanąć w tych miejscach, o których zobaczeniu do tej pory tylko marzył. To wszystko rozsądnym kosztem i z każdym dniem zapełnionym niesamowitymi przeżyciami!

100%przygody2

Zobacz opłaty drogowe:  ⇒ Czechy ⇒ Rumunia ⇒ Słowacja ⇒ Węgry

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia