Flota samochodów Hyundaia wspiera UEFA EURO 2016

0
9

Hyundai wspiera UEFA, oddał  361 samochodów do dyspozycji na czas trwania EURO 2016. Podczas trwania oficjalnej ceremonii na stadionie narodowym we Francji przekazano flotę aut do obsługi logistycznej mistrzostw.

Hyundai UEFA


Hyundai wspiera UEFA jako oficjalny partner mistrzostw Europy w piłce nożnej. Zapewni transport m.in. przedstawicielom UEFA, sędziom, reprezentantom mediów, szefom ochrony a także gościom VIP. Hyundai do udostępnił flagową limuzynę Genesis, nowe SUV-y Santa Fe, a także model Tucson i i20. Hyundai oprócz przeznaczenia floty samochodów odpowiedzialny jest także za graficzne oznakowanie 12 autokarów, którymi przemieszczać się będą reprezentacje.

Hyundai UEFA EURO 2016™- Official Vehicle Handover Ceremony

„Dzięki naszej Współpracy z Hyundaiem, która rozpoczęła się w 200o roku, Mistrzostwa Europy UEFA stały się jednym z najważniejszych i największych wydarzeń sportowych na świecie. Hyundai podobnie jak my, dąży do osiągnięcia najwyższej jakości co doskonale odzwierciedla flota znakomitych i godnych zaufania samochodów” – mówi dyrektor marketingu UEFA Events SA Guy-Laurent Epstein.

Hyundai już od szesnastu lat wspiera oficjalnie mistrzostwa. W tym roku kieruje się hasłem „Real Fans First” (Kibice są najważniejsi). Dzięki czemu jeszcze bardziej chce zbliżyć się do kibiców i potencjalnych klientów. Z tego względu uruchomił również Digital Fan Park, będącą platformą online dedykowaną fanom piłki nożnej zachęcającą do licznych interaktywnych zabaw i konkursów.

Zapoznaj się również z: Tour de Pologne razem z autami Hyundai