Yanosik TLS wyzwanie rzucone gigantowi z Francji

398

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Yanosik TLS wyzwanie rzucone gigantowi z Francji

Jeszcze do niedawna, francuska firma świadcząca w Polsce usługę wspólnych przejazdów, do niedawna królowała na rynku.

Mowa tu o słynnych przejazdach z BlaBlaCar. W obliczu wprowadzonych przez firmę opłat, cała sytuacja może zmienić się na ich niekorzyść.
Po wprowadzeniu prowizji od rezerwacji dokonywanych przez osoby korzystające z usługi wspólnych przejazdów, dla wielu z nich dalsza współpraca, staje się nieopłacalna i niekorzystna.
Niezadowoleni pasażerowie zaczęli szukać innych, często tańszych rozwiązań.

Yanosik TLS wyzwanie rzucone gigantowi z Francji czyli polska firma wkracza do gry

Znana z popularnego komunikatora Yanosik, polska firma postanowiła rzucić francuskiemu gigantowi mocne wyzwanie. Jak wspomina, Paweł Bahyrycz, menadżer projektu – usługa carpoolingowa polskiej firmy, nosi nazwę „Tanie Linie Samochodowe” lub w w skrócie Yanosik TLS. Dodawanie i wyszukiwanie przejazdów możliwe jest nie tylko poprzez aplikację ale także za pomocą strony internetowej. Korzystanie zarówno z aplikacji jak i strony, jest nie tylko proste i intuicyjne ale także całkowicie darmowe.

Chcąc skorzystać z usługi Yanosik Tanie Linie Samochodowe, wystarczy za pomocą aplikacji bądź strony interenetowej, określić dokąd oraz kiedy chcemy jechać. Warto też określić kwotę jaką możemy wydać na dany przejazd. Na koniec wystarczy poczekać na zgłoszenie drugiej zainteresowanej wspólnym przejazdem strony.

Yanosik TLS wyzwanie rzucone gigantowi z Francji

 

Możemy też wybrać spośród przejazdów zgłoszonych w systemie.

Czy polskie rozwiązanie przypadnie polakom do gustu, może pokazać jedynie czas. Jednak wzrost akcji Yanosika może świadczyć o rychłym sukcesie rodzimej firmy. Szczególnie pomocny w sukcesie może okazać się brak dodatkowych opłat pobieranych za usługi wspólnych przejazdów.

Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki za sukces polskiej firmy.

przeczytaj też: Nissan testuje uchwyty na kubki …

 

 

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia