Mitsubishi Outlander na Euro 2016!

21
Mitsubishi Outlander na Euro 2016
Mitsubishi  Motors dołączył się do grupy marek wspierających największe piłkarskie wydarzenie jakim jest EURO 2016. Odgrywa on role partnera motoryzacyjnego współpracując z serwisem gol24.pl nad projektem „Francuski łącznik”. Z tego względu, by umożliwić wykonanie przedsięwzięcia, Mitsubishi udostępnił model Outlandera.

Mitsubishi Outlander na Euro 2016            Mitsubishi Outlander na Euro 2016

Co to jest „Francuski łącznik”?

Mitsubishi Outlander na Euro 2016. A właściwie kto, bo łącznikiem, który ruszył do Francji, aby relacjonować mistrzostwa Europy w piłce nożnej, został Tomasz Bilewicz.  Jego videoblog pojawia się w serwisie gol24.pl, a także na YouTube, Facebook’u i Twitterze. Dziennikarz ma do pokonania tysięcy kilometrów, na których porusza się specjalnie przygotowanym do tej podróży Mitsubishi Outlanderem 2016.  Pierwsze mecze ma już za sobą, które relacjonuje dla czytelników Gol24.  Ale nie tylko – jest wszędzie tam, gdzie ludzie żyją EURO 2016.

Mitsubishi Outlander na Euro 2016

Mitsubishi Outlander na Euro 2016

“Jesteśmy świetnie przygotowani do wyjazdu, mamy rewelacyjny środek transportu. W głowie od dawna jest już mnóstwo pomysłów na ciekawe materiały z Euro. Będziemy dzielić się nimi w serwisie i social mediach” – mówił Tomasz Bilewicz.

zobacz jak wygląda Test Mitsubishi Outlander 2,0 MIVEC CVT 4×4