Tour de Pologne razem z autami Hyundai

249

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Tour de Pologne razem z autami Hyundai
Hyundai dostarczył flotę samochodów do obsługi logistycznej Tour de Pologne.
Tour de Pologne razem z autami Hyundai
Tour de Pologne razem z autami Hyundai

Na ostatniej konferencji 73. Tour de Pologne marka oficjalnie przekazała 57 aut do dyspozycji podczas imprezy.  Również nagrody główne wyścigu – Hyundaia Tucsona oraz Hyundaia Elantra.

Tour de Pologne razem z autami Hyundai

Hyundai Tucson, i40, Santa Fe, H350 – te modele Hyundai przekazał organizatorom kolejnej edycji wyścigu Tour de Pologne. Do dyspozycji gości specjalnych będą dwa egzemplarze modelu z segmentu Premium- limuzyny Genesis. Oprócz tego , marka została sponsorem nagród głównych. Zawodniczka, która zajmie pierwsze miejsce w zawodach otrzyma nowego Hyundaia Electra. Zawodnik, który stanie na najwyższym stopniu podium będzie mógł cieszyć się najlepiej sprzedającym się modelem Hyudaia -Tucsonem.

Tour de Pologne razem z autami Hyundai

„Hyundai od lat angażuje się w sponsoring sportowy, o czym świadczą wieloletnie kontakty z FIFA i UEFA oraz silna obecność marki w Rajdach WRC. Współpraca przy Tour de Pologne jest dla nas lokalnym uzupełnianiem tych działań i możliwością dalszego wzmacniania świadomości marki oraz zaprezentowania klientom naszych produktów” – powiedział Prezes Hyundai Motor Poland Seung Sik Nam

Po zakończeniu konferencji po trasie warszawskiej rundy wyścigu przejechał spektakularny konwój samochodów Hyundaia przekazanych do dyspozycji wyścigu. Hyundai mający długie doświadczenie we wspieraniu imprez sportowych wie jak wykorzystać miłość fanów do kolarstwa by przekonać do siebie. Nawet jeśli nie pójdą zaraz do salonu to w ich świadomości zostanie logo marki a kiedy już będą podejmować decyzję o zakupie…

przeczytaj też   Barcelona inspiracją projektantów Seat Ateca

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia