Nissan Connect z darmową aktualizacją map…

2048

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Nissan Connect
Nissan, dbając o komfort i wygodę swoich klientów wprowadził w systemie nawigacji Nissan Connect Map Care, czyli program umożliwiający pobieranie raz w roku darmowej aktualizacji mapy przez 3 lata od zakupu pojazdu.

Nissan Connect

Darmowa aktualizacja polega na wymianie karty SD w samochodach, które objęte są usługą Map Care – wyposażone w ten system egzemplarze modeli tj. Micra, Note, Juke, Pulsar, Qashqai, X-Trail czy LEAF. Nie jest to jednak jedyna zaleta NissanConnect. Bezproblemowo łączy się on ze smartfonem – ponadto zapewnia pełen dostęp do portali społecznościowych oraz różnorodnych aplikacji. Obsługuje usługi Google, a także posiada funkcję send-to-car (dzięki tej funkcji jesteśmy w stanie wysłać z komputera do samochodu np. wskazówki dojazdu).

Nissan ConnectDzięki niemu możemy także dowiedzieć się m.in. o aktualnych cenach paliwa. Wyposażony jest w moduł rozpoznawania głosu, system strumieniowego przesyłania dźwięku przez bluetooth i gniazda AUX  i USB. Dodatkowo w modelach Qashqai i X-Trail informacje z systemu pokazują się na specjalnym, znajdującym się pomiędzy zegarami, kolorowym panelu wskaźników.

Program ten jest dostępny dla wszystkich klientów – indywidualnych oraz dla firm. Zobacz też koniecznie Nissan testuje uchwyty na kubki …

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia