Nissan Connect z darmową aktualizacją map…

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Nissan Connect
Nissan, dbając o komfort i wygodę swoich klientów wprowadził w systemie nawigacji Nissan Connect Map Care, czyli program umożliwiający pobieranie raz w roku darmowej aktualizacji mapy przez 3 lata od zakupu pojazdu.

Nissan Connect

Darmowa aktualizacja polega na wymianie karty SD w samochodach, które objęte są usługą Map Care – wyposażone w ten system egzemplarze modeli tj. Micra, Note, Juke, Pulsar, Qashqai, X-Trail czy LEAF. Nie jest to jednak jedyna zaleta NissanConnect. Bezproblemowo łączy się on ze smartfonem – ponadto zapewnia pełen dostęp do portali społecznościowych oraz różnorodnych aplikacji. Obsługuje usługi Google, a także posiada funkcję send-to-car (dzięki tej funkcji jesteśmy w stanie wysłać z komputera do samochodu np. wskazówki dojazdu).

Nissan ConnectDzięki niemu możemy także dowiedzieć się m.in. o aktualnych cenach paliwa. Wyposażony jest w moduł rozpoznawania głosu, system strumieniowego przesyłania dźwięku przez bluetooth i gniazda AUX  i USB. Dodatkowo w modelach Qashqai i X-Trail informacje z systemu pokazują się na specjalnym, znajdującym się pomiędzy zegarami, kolorowym panelu wskaźników.

Program ten jest dostępny dla wszystkich klientów – indywidualnych oraz dla firm. Zobacz też koniecznie Nissan testuje uchwyty na kubki …

Brak postów do wyświetlenia