Wideorejestrator z Androidem

422

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Temat wideorejestratorów to temat rzeka. Spopularyzowane w ostatnich kilku latach zaczynają być urządzeniami na tyle popularnymi, że ich rozwój jest coraz większy. Zapraszam do prezentacji jednego z wideorejestratorów firmy Media-Tech, który wpadł mi ostatnio w ręce.

Ostatnio zaciekawił mnie temat i postanowiłem rozejrzeć się za wideorejestratorem na szybę. Nie chciałem natomiast wieszać sobie takiego urządzenia na szybie. Troche ostentacyjne i niewątpliwie przyciąga uwagę złodzieji. Natknąłem sie na coś takiego.

20160707_155830

Pomyślałem, że jest to super alternatywa dla zwykłego rejestratora jazdy gdyż jest bardzo subtelna. A funkcje jakie posiada przerosły moje oczekiwania.

Przestało nas już dziwić że do każdego rodzaju urządzeń ładowany jest system operacyjny, najczęściej android. Lodówka, pralka czy nawet kocioł jest już w taki system wyposażony lub po prostu z nim kompatybilny. Ale zwykła kamerka? Do tego na lusterku ?

Pomysł świetny. Przedewszystkim bezpieczeństwo. Zamocowany tablet, telefon i wideorejestrator na przedniej szybie ogranicza nam widoczność do tego stopnia, że więcej będziemy widzieć w piwnicy bez oświetlenia w ciemnych okularach, niż przez szybę naszego auta.

20160707_155742

Media-Tech aby uatrakcyjnić swój produkt, oprócz ładnie upchniętego w lusterko wsteczne wideorejestratora z nawigacją dodaje dodatkową kamerkę do zamocowania z tyłu pojazdu, również z możliwością nagrywania drogi za nami. Wszystkie anomalie na drodze oraz parkingowe poczynania innych użytkowników nie umkną tej kamerce.

Obraz kamerki jest okej. Może do jakości GoPro brakuje, ale jest czytelny i bez widocznych zacięć czy też pikseli. W zestawie nie ma karty pamięci, ale bez problemu odczyta 64GB (ja na takiej testowałem, klasa 10, nie było problemów).

Wideorejestrator Media Tech jest wyposażony w system operacyjny Android. Technologia WIFI pozwala nam zainstalować na urządzeniu dowolną nawigacje, jeżeli będziemy oczywiście z takiej funkcji chcieli skorzystać. I tu pojawia się pytanie. Jak z czytelnością wyświetlacza?

Musze powiedzieć że jestem miło zaskoczony to w jaki sposób zostało rozwiązane menu. Myśląc o Androidzie można się spodziewać ograniczonej funkcjonalności zwykłego pulpitu który daje nam Android natomiast tutaj, mamy coś w rodzaju trybu Samochód który znacznie ułatwia nam poruszanie się po wszystkich funkcjach.

20160707_155643

Z wad urządzenia podczas tygodniowego testu mogę wymienić plik przewodów, nieznacznie szpecących górna część lusterka. Ekran w dzień mógłby być trochę jaśniejszy, ale do sprawnego poruszania się nie ma przeszkód. Podłączenie funkcji kamery cofania może spowodować trochę problemow, gdyż sygnał należy wziąć z tylnej lampy.

Podsumowując polecam ten wideo rejestrator, fajny gadżet który jest ogromnie funkcjonalny.

Używasz wideorejestratora? Czy kupił byś taki gadżet? A już masz? Podziel się swoją opinią! A już teraz zapraszam Cię o komentowania artykułu O Ogarze 200

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia