Nissan sprzedaje swoje auta na … Twitterze

257

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

nissan sprzedaje

Nissan jako pierwszy producent samochodów w Europie umożliwia zakup auta bez wychodzenia z domu – można go zamówić na popularnym portalu społecznościowym Twitter.

nissan sprzedaje…

Pierwszy taki zakup został zrealizowany dzięki hiszpańskiemu dealerowi Nissana, który w ten sposób sprzedał cross rovera X-Traila.

nissan sprzedaje

A wszystko zaczęło się od opublikowania przez jednego z zainteresowanych posta dotyczącego kupna samochodu przez Twittera rzucając tym samym wyzwanie markom motoryzacyjnym działającym w Hiszpanii. Nissan za pośrednictwem swojego dealera- Antamotor zaimponował potencjalnemu klientowi. Za pomocą platformy Periscope przesłał film charakteryzujący X-Trail w spersonalizowanej wersji. Następnie model ten został porównany z autami innych marek a ‘’twitttujące’’ osoby mogły je oceniać. X-Trail zdobył duża przewagę głosów zdobywając aż 43%. Cała transakcja została zrealizowana przez Internet a kluczyki zostały dostarczone przez … kuriera. Obiór pojazdu miał miejsce w hiszpańskiej centrali firmy.

nissan sprzedaje

Pod koniec 2015 roku Nissan poinformował o nowej ogólnoeuropejskiej inicjatywie dotyczącej doświadczenia klienta czyli Obietnice Nissana.  Marka w pięciu punktach zobowiązuje się do umożliwienia całodobowego kontaktu z serwisem, zapewnienia pomocy drogowej, dopasowania cen usług serwisowych, bezpłatnej kontroli stanu technicznego, a także zapewnienie samochodu zastępczego w razie wizyty w serwisie. zobacz Nissan testuje uchwyty na kubki …

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia