Ciekawe postoje na długich trasach w Polsce Północnej

204

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Jeżeli szykuje nam się dłuższa podróż na Północ Polski, zapewne warto rozplanować sobie trasę w taki sposób, żeby podzielić na etapy, by nie ulec zbytniemu zmęczeniu. Kierowcy na rozmaitych forach oraz serwisach internetowych wymieniają się swoim cennym doświadczeniem, a nawet punktują i oceniają wybrane parkingi. Dzięki temu jednak mamy sporo informacji oraz rekomendacji, w jakich punktach rzeczywiście warto zaplanować sobie postój.

Canpol Polska, w Seroczynie – Droga Krajowa nr 22 Człuchów – Wałcz

Na pewno jest to miejsce przyjazne nie tylko dla kierowców, ale i również podróżujących z nimi pasażerów, szczególnie tych najmłodszych. Tutejszy postój słynie przede wszystkim z mini ZOO, a także rekreacyjnie zagospodarowanego terenu. Tutaj naprawdę można nie tylko rozprostować kości, oderwać się od jazdy, ale również potraktować te miejsce jako jedną z atrakcji turystycznych. Oczywiście można również bardzo smacznie zjeść. Sami kierowcy podpowiadają, żeby dzwonić do baru jeszcze z trasy, dzięki temu zaraz po przyjeździe czeka na nas ciepły posiłek.

 

holiday2

 

Setpol Olchowo – droga krajowa nr 6 na Gdańsk

 

Jeśli wybieramy się aktualnie do Gdańska, na pewno w trasie możemy poczuć się niezwykle głodni. Wybieramy dwa warianty: albo zajeżdżamy do pierwszego lepszego zajazdu, w którym eksperymentujemy z jedzeniem, albo stajemy w Olchowie. Z opinii wieku kierowców wynika, że można tutaj nie tylko zjeść smacznie, ale i również bardzo tanio.

Bar u Ani, Jastrowie

Decydując się na postój w celu posilenia swoich żołądków, a niekoniecznie w celu tankowania, można z powodzeniem zatrzymać się w Jastrowiu w Barze u Ani. Kierowcy rekomendują, że jest to miejsce naprawdę godne polecenia. Przede wszystkim można liczyć tutaj na smaczne i tanie jedzenie. A na talerzu zawsze otrzymamy bardzo dużą porcję.

Wakacje trwają w pełni. Czy Wy też wybierając się nad polskie Morze, macie swoje ulubione postoje, w których zregenerujecie siły, bądź zawsze wpadniecie na coś pysznego? Podzielcie się swoimi ulubionymi miejscami na odpoczynek w podróży.

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia