Rekordowe pierwsze półrocze dla Infiniti sprzedaż wzrasta

0
28
Infiniti sprzedaż wzrasta

Infiniti sprzedaż wzrasta

Infiniti sprzedaż wzrasta, w ciągu ostatnich sześciu miesięcy pobiło rekord sprzedaży swoich aut w Europie.  W stosunku do pierwszego półrocza roku ubiegłego zanotowano 177% wzrost sprzedaży samochodów tej marki.  Miano rekordowego miesiąca zdobył czerwiec, w którym to sprzedaż wzrosła o 154%. Najczęściej nabywanym modelem okazał się nowy Premium active compact, czyli Infiniti Q30. ( Liczba sprzedanych egzemplarzy to 9535 z czego aż 6438 to Q30).

Infiniti sprzedaż wzrasta

Infiniti sprzedaż wzrasta, nie tylko w Europie zanotowano duże zainteresowanie Infiniti – na całym świecie odnotowano wzrost o 7% w stosunku do pierwszego półrocza 2015. Tylko w czerwcu zanotowano 19 300 nowych nabywców samochodów ( 15% więcej niż w czerwcu ubiegłego roku).

 „Osiągnięcia sprzedażowe pierwszego półrocza napawają nas szczerą dumą. Wyniki pokazują rosnące zaufanie klientów do naszych samochodów. Jesteśmy przekonani, że wraz z wprowadzeniem crossrovera Premium QX30, zmodernizowanego sedana Q50 oraz zupełnie nowego sportowego Q60 będziemy kontynuować rekordową passę w Europie” – powiedział wiceprezes Infiniti Europa, Francois Goupil de Boulle.

W chwili obecnej jest kilka modeli na polskim rynku począwszy od małego Q30. Crossovery zaczynają dominować więc jest też QX30 ponieważ BMW czy Audi zrobiły się nudne a wydając ponad 100tys zł na auto chcemy unikalności.

Jak bardzo podoba Ci się Infiniti?, zobacz też Infiniti Q 30 2,2D 170KM