Mazdy z systemem GVC z modelowego roku 2017

203

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Mazda GVC system

Mazda GVC system

Mazda 3 z modelowego roku 2017 właśnie trafiła do sprzedaży na japońskim rynku.  Nowy samochód charakteryzuje się szeregiem innowacyjnych rozwiązań dbających o komfort, wygodę i bezpieczeństwo zarówno kierowców i pasażerów.

Marka tworzy samochody nowej generacji zgodnie z filozofią, w której na pierwszym miejscu stoi człowiek. Tak jest również w przypadku tego modelu. Mazda 3 2017 została zaopatrzona w koncepcję Jinba Ittai, czyli „jedność konia i jeźdźca”. Innowacyjnym rozwiązaniem zastosowanym w tym sportowym kompakcie jest technologia SKYACTIVE-VEHICLE DYNAMICS (debiut na światowym rynku), która zapewnia zintegrowaną kontrolę nad pracą silnika, skrzyni biegów, podwozia i nadwozia w celu wzmocnienia Jinba Ittai. System G-Vectoring Control (GVC) ma za zadanie zmieniać moment obrotowy silnika na podstawie ruchów kierownicy korygując przy tym rozkład nacisków pomiędzy przednią a tylną oś samochodu. Poprawia to właściwości trakcyjne samochodu oraz wzmacnia poczucie pewności panowania nad pojazdem. Mazda GVC system to bardzo bezpieczna konfiguracja.

Mazda GVC system

Jeśli mowa o bezpieczeństwie nowa Mazda została zaopatrzona system współpracujący z układem hamulcowym zapobiegający kolizjom przy małej prędkości (Advanced SCBS). Pojazd posiada również kamerę optyczną , która zamiast czujników laserowych, wykrywa inne pojazdy oraz pieszych przy większej prędkości. Model będzie dostępny również z systemem adaptacyjnych świateł diodowych (ALH). We wnętrzu samochodu umieszczono udoskonalony wyświetlacz Head-up, który ułatwia przekazywanie informacji kierowcy bez konieczności przerwania obserwacji drogi.

Mazda 3 2017 w Europie ma być dostępna jeszcze w tym roku w silnikach benzynowych SKYACTIVE-G – 1.5 (100KM) oraz 2.0 (120KM lub 165KM) oraz dieslu SKYACTIVE-D 1.5 (105KM) z sześciobiegową skrzynią manualną lub automatem SKYACTIVE-Drive Mazda 3 z nowym silnikiem SKYACTIV-D 1,5l

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia