Dealer Seata Dynamica jako najlepszy punkt dealerski marki

202

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

dealer seata Dynamica

Światowy konkurs Seat Go zakończony!!

Konkurs w którym wyłania się najlepsze punkty dealerskie marki zakończył się.

Wśród nich znalazł się dealer seata Dynamica z Myślenic  otrzymując tym samym prestiżową nagrodę SEAT GO! 2015 BEST DEALER POLAND.

dealer seata Dynamica zwycięzcą prestiżowej nagrody

dealer seata Dynamica

Statuetka Seat Go została wręczona podczas SEAT Dealer Event w Barcelonie.

Dealer Seata Dynamica uzyskał bardzo wysokie noty we wszystkich kategoriach. Jury oceniało m.in. wyniki sprzedaży samochodów i usług serwisowych oraz a także sposób i efektywność obsługi klienta a także dbałość o wizerunek marki SEAT. – Przyznany nam tytuł Dealera Roku 2015 jest najlepszym podsumowaniem wkładu pracy, standardów obsługi i jakości usług. Szczególne podziękowania należą się naszym klientom, którzy pomagają nam w kreowaniu firmy Dynamica – mówi właściciel salonu, Jarosław Bochenek.

Warto wspomnieć że sieć dealerska w Polsce dynamicznie się rozwija. Do tej pory powstało już 22 salonów, które charakteryzują się nową architekturą i najwyższym poziomem obsługi klientów. Barcelona inspiracją projektantów Seat Ateca

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia