Ford Mustang gwiazdą Team Sky

319

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Do pomocy w morderczym wyścigu kolarskim Tour de France użyto Forda Mustanga, który czuwał nad bezpieczeństwem podczas zmagań. Samochód stał się jednocześnie gwiazdą przyciągającą wzrok wszystkich widzów.

Ford Mustang

Przed przebyciem trasy liczącej 3519 km przez zawodników, w każdym z 21 etapów szef ds. działań wyczynowych w Team Sky Rod Ellingworth ma za zadanie objechać dystans do pokonania. Służy mu do tego specjalnie przygotowany na tę okazję czarno-niebieski Mustang, który wywołuje niemały zachwyt wśród publiczności. przekazuje informacje m.in. o kierunku wiatru na trasie, pogodzie, warunkach drogowych i przebiegu trasy.  Aby to było możliwe auto jest dodatkowo wyposażone w zestaw radiowy do monitorowania wyścigu. Specjalne komunikatory Radio Tour oraz specyficzny sygnał dźwiękowy, aby móc ostrzec np. kibiców na trasie etapu.

‘’Kibice uwielbiają Mustanga zespołu Team Sky. Ludzie wołają i machają do mnie, żeby do nich podjechać. Inne zespoły koniecznie chcą się dowiedzieć jak najwięcej o samochodzie. Nawet policjanci zatrzymali mnie tylko po to żeby obejrzeć z bliska Mustanga”– śmieje się Elliingworth. Swoją drogą Ford Mustang już od czasów Bullita był powszechnie uwielbiany, tu sprawdził się w dość nietypowej roli. W Polsce popularność Mustanga stale rośnie zwłaszcza od wprowadzenia normalnej ceny na V8. a tak wygląda nowy  FORD EDGE – Premiera nowego SUVa czy jest równie sexy?

Ford Mustang

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia