W tych państwach CB radio jest karalne.

2970

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

cb radio niedozwolone

W Polsce nikt by się ich nie spodziewał, lecz w innych krajach europejskich takie występują…

cb radio niedozwolone

cb radio niedozwolone, mowa o krajach, które jeszcze kilka lat temu były wręcz oblegane przez polskich turystów, a wielu naszych rodaków w te wakacje wybierze się na urlop swoim samochodem. Podróżując jednak po starym kontynencie, możemy wejść w konflikt z prawem w sposób zupełnie zaskakujący. Obowiązujące w krajach europejskich przepisy, z istnienia których wielu kierowców nie zdaje sobie sprawy mogą przysporzyć niebywale dużych wydatków.

cb radio niedozwoloneTuryści, wyjeżdżający za granicę grupą, czyli kilkoma samochodami, często chcą porozumiewać się podczas jazdy za pomocą CB radia. Niestety w niektórych krajach za użycie go może grozić mandat. Korzystanie z CB radia jest nielegalne w takich krajach jak: Austria, Irlandia Północna oraz Rumunia. Natomiast w: Bułgarii, Chorwacji, Hiszpanii, Macedonii, Serbii, Słowenii, Szwajcarii, Szwecji i Turcji na użycie CB radia wymagane jest specjalne zezwolenie. To jest przejaw chorego państwa, w czasach internetu i telefonii GSM ograniczenia CB radia są idiotyzmem. Najbardziej dziwi mnie Szwecja, kraj prawdziwie demokratyczny i przyjazny obywatelowi a tu taka niespodzianka. Rozumiem Turcję czy Serbię ale reszta to coś nienormalnego, pod tym względem wyglądamy przyzwoicie. Nawet za komuny było swobodniej w tej materii, każdy kraj ma idiotów legislacyjnych jak widać.

Poczytaj również o: JEDNOŚLADY NA POLSKICH DROGACH

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia