Super Auto dla super kobiet czyli nowy Seat Mii by COSMOPOLITAN

460

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

seat mii
Seat Mii by COSMOPOLITAN

Współpraca czytelniczek pisma dla kobiet „Cosmopolitan” i zespół projektowy Seata przyniosła zaskakujące efekty, to Seat Mii. Dzięki  niej powstał zupełnie unikatowy projekt przeznaczony specjalnie z myślą o kobietach – kierowcach. Tak powstał nowy

seat mii

Seat Mii czyli wszystko rozpoczęło się na początku zeszłego roku. Przez 1,5 roku zbierano opinie dziennikarek i czytelniczek pisma – młodych kobiet, które wyrażały zdanie na temat ich wymarzonego, idealnego samochodu.  Nowy model hiszpańskiego samochodu to odzwierciedlenie pomysłów tych Pań.

Seat Mii by COSMOPOLITAN zaspokaja potrzeby młodych kobiet, które cenią praktyczne rozwiązania. Samochód idealnie odzwierciedla kobiece spojrzenia na samochody i wyraża hołd dla współczesnej kobiety – podkreśla Susanne Franz, Dyrektor Marketingu Seat.

Współpraca marki z magazynem udowadnia, że potrzeby klientów odgrywa szczególną, bardzo ważną rolę w tworzeniu nowych projektów. Coraz więcej marek modowych zbliża się do motoryzacji, czy jest to trend czy chęć wyrwania kasy? Pierwszy Seat z udziałem modowych projektantów ale czy ostatni? Rynek już wkrótce zweryfikuje to, jeśli tak to czy inni pójdą w ślady Seata? Premiera Mii by COSMOPOLITAN odbędzie się 15 września podczas festiwalu FashFest w Londynie. Będziemy się temu przyglądać i przedstawimy wam jak to wypadło i czy warto było czekać. Tymczasem poznajcie dobrego klasyka Seata. Znasz Polowanie na klasyki – Seat 850.

seat-mii    seat-mii

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia