Renault Talisman czy Volkswagen Passat? nowe modele aspirują do klasy premium czy słusznie? czekamy na wasze komentarze

3
423
Renault Talisman czy Volkswagen

Renault Talisman czy Volkswagen Passat trudny wybór!

Renault Talisman czy Volkswagen Passat, najnowsze modele Renault Talisman i Volkswagen Passat są wykonane lepiej niż poprzednie wersje, testowaliśmy je dla Was i nie możemy się zdecydować który jest lepszy. Oba zrobiły na nas duże wrażenie bo postęp od poprzednich wersji jest ogromny i o ile Passat pokazuje progresję z modelu na model o tyle Talisman to nowy model Renault zastępujący Lagunę, materiały i ich jakość jest na prawdę wysokiej klasy jakość spasowania elementów też ale…

…ale czy to wystarczy by aspirować do klasy premium, prosimy Was o uwagi i komentarze które pozwolą nam zająć stanowisko.

Passat w nowym wydaniu jest na prawdę o niebo lepszy od poprzedniej wersji, dokąd to zmierza? Czy Volkswagen chce zostać kolejną marką premium, robić wewnętrzną konkurencję Audi?

Talisman, auto które zastępuje Lagunę, jest jednak od niej większe i lepiej wykonane, na tle Pałacu w Jabłonnie prezentuje się rewelacyjnie. Konotacje nieprzypadkowe, wszak właściciel miał wiele wspólnego z dworem francuskim. Wytworność wnętrza, materiały ale też i wzornictwo są iście francuskie, zaprojektowane w wyjątkowo dobrym stylu. Jednak czy ten styl znad Sekwany przyjmie się tu nad Wisłą gdzie niemiecka precyzja jest ważniejsza?

Filmy w reżyserii Huberta Piątkowskiego

zobacz test Talismana Renault Talisman 1,6 TCe 150 KM 7EDC