Renault Talisman czy Volkswagen Passat? nowe modele aspirują do klasy premium czy słusznie? czekamy na wasze komentarze

707

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Renault Talisman czy Volkswagen

Renault Talisman czy Volkswagen Passat trudny wybór!

Renault Talisman czy Volkswagen Passat, najnowsze modele Renault Talisman i Volkswagen Passat są wykonane lepiej niż poprzednie wersje, testowaliśmy je dla Was i nie możemy się zdecydować który jest lepszy. Oba zrobiły na nas duże wrażenie bo postęp od poprzednich wersji jest ogromny i o ile Passat pokazuje progresję z modelu na model o tyle Talisman to nowy model Renault zastępujący Lagunę, materiały i ich jakość jest na prawdę wysokiej klasy jakość spasowania elementów też ale…

…ale czy to wystarczy by aspirować do klasy premium, prosimy Was o uwagi i komentarze które pozwolą nam zająć stanowisko.

Passat w nowym wydaniu jest na prawdę o niebo lepszy od poprzedniej wersji, dokąd to zmierza? Czy Volkswagen chce zostać kolejną marką premium, robić wewnętrzną konkurencję Audi?

Talisman, auto które zastępuje Lagunę, jest jednak od niej większe i lepiej wykonane, na tle Pałacu w Jabłonnie prezentuje się rewelacyjnie. Konotacje nieprzypadkowe, wszak właściciel miał wiele wspólnego z dworem francuskim. Wytworność wnętrza, materiały ale też i wzornictwo są iście francuskie, zaprojektowane w wyjątkowo dobrym stylu. Jednak czy ten styl znad Sekwany przyjmie się tu nad Wisłą gdzie niemiecka precyzja jest ważniejsza?

Filmy w reżyserii Huberta Piątkowskiego

zobacz test Talismana Renault Talisman 1,6 TCe 150 KM 7EDC

grasz online? poznaj najlepsze bonusy

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia