Nowoczesna Pani Kierowca – zadba o siebie i o to, czym jeździ.

190

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Nowoczesna Pani Kierowca

Podczas awarii potrafi bez męskiego wsparcia wymienić koło, kontroluje stan płynów w samochodzie, a zakup felg to dla niej czysta przyjemność.

 

Nowoczesna Pani Kierowca zadba o właściwy wybór kosmetyków.

Perfekcyjna kobieta potrafi zadbać o swój wizerunek i o to, czym jeździ.

Zupełnie podobnie jak o odpowiedni strój, czy makijaż mobilne współczesne kobiety troszczą się o swoje samochody. Auto przestaje pełnić funkcję wyłącznie środka lokomocji, ale jest czymś więcej. Stąd też zwiększa się odsetek Pań, które potrafią wyrecytować historię serwisowania wozu. Takie kobiety doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że koniecznością staje się nadzór stanu oleju silnikowego, płynu chłodniczego, a dodatkowo pamiętają o regularnych przeglądach klimatyzacji. Panie, o których mowa są w stanie samodzielnie stwierdzić, czy kończą się klocki hamulcowe.

 

Nowoczesna Pani Kierowca

Opony są jak nowe szpilki

Właścicielki aut coraz częściej decydują się na samodzielny zakup opon. Dane udostępnione na serwisie oponeo.pl pokazują, że aż o 26% wzrosła w ubiegłym roku sprzedaż ogumienia wśród kobiet. Mobilne panie czerpią ogromną przyjemność z możliwości dokonywania zakupów w Internecie. Za sprawą odpowiednich narzędzi internetowych mogą dokonać wyboru odpowiedniego produktu, a jeżeli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości bez zbędnych zahamowań korzystają z pomocy specjalistów z Działu Obsługi Klienta.

Nowoczesna Pani Kierowca

Satysfakcja czerpana z zakupu felg

W niepamięć odeszły czasy, kiedy samochód pełnił funkcje tylko pojazdu do zmiany lokalizacji. Teraz dla nowoczesnych Pań jest on wizytówką, wobec czego dokładają starań, aby mógł pięknie prezentować się. Za sprawą felg staje się to możliwe, ponieważ podkreślają one wyjątkowy jego charakter. Bardzo często ich kupno porównywane jest do zakupu nowych par butów. Zaskakującym jest fakt, że dla wielu kobiet wybór jest równie prosty. Elementem łączącym buty i obręcze jest ich przymierzenie. O ile jeszcze szpilki można przymierzyć w stacjonarnym butiku, z felgami pojawia się już problem. Kobiety, aby przekonać się, że będą pasować do auta i przede wszystkim wyróżniać je z tłumu bardzo często korzystają z przymierzalni oferowanej przez sklepy internetowe specjalizujące się w sprzedaży felg. Bez wychodzenia z domu można zadbać o zmianę wyglądu ukochanego auta.

 

Regularny przegląd usterek a Nowoczesna Pani Kierowca

Kobiety dużą wagę przykładają nie tylko do prezencji samochodu, ale również do tego, jak sprawuje się na co dzień. Niezależne Panie są w stanie poradzić sobie w sytuacji kryzysowej na drodze. Wobec czego ich bagażnik wyposażony jest we wszystkie niezbędne elementy, które pozwolą na szybką i sprawną wymianę koła w razie jego uszkodzenia. Zapobiegliwe Panie wożą w samochodzie poza trójkątem ostrzegawczym również kamizelkę odblaskową i zestaw podstawowych narzędzi. Ich bagażnik można porównać do dobrze wyposażonej damskiej torebki – w końcu, nigdy nie wiadomo, kiedy coś może się przydać.

zobacz też Kobieta za kółkiem czy baba za kierownicą?

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia