Mitsubishi Zlot miłośników

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Mitsubishi zlot

Polska filia Mitsubishi Motors z myślą o miłośnikach marki zorganizowała I Zlot Mitsubishi. Odbędzie się on w dniach 16-18 września bieżącego roku w okolicy Zalewu Sulejowskiego – Spały i Tomaszowa Mazowieckiego.

Mitsubishi zlot

Mitsubishi zlot, impreza odbędzie się w 20. Rocznicę działalności firmy w Polsce ma na celu przede wszystkich integrację  fanów i posiadaczy Mitsubishi w duchu sportowej rywalizacji. Uczestnicy będą mogli zmagać się w trzech trasach z próbami sportowymi KJS i terenowymi odcinkami specjalnymi. Trasy będą odróżniały się od siebie różnymi poziomami trudności. Ich początek i koniec znajdzie się w Hotelu Magellan w Bronisławowie. Punkt wspólny wszystkich tras jest miasteczko 4×4 Mitsubishi. Poziom tras został podzielony na szlak turystyczny (wytyczony na twardej nawierzchni), trasę sportową ( również prowadzona na twardej nawierzchni, z tym że uczestnicy rywalizują na zasadzie Sportowej Konkursowej Jazdy Samochodem z podziałem na klasy) oraz trasa terenowo-turystyczna  ( sprawdza umiejętności radzenia sobie w terenie).

Mitsubishi zlotMitsubishi zlot

Mitsubishi zlot, będzie się działo.

Oprócz głównej atrakcji marka przygotowała również niespodziankę w postaci testów wyjątkowych modelów Mitsubishi – L200 Monster i Pajero Adventure. Impreza jest doskonała na rodzinny wypad, bo nie zabraknie także atrakcji turystycznych z przewodnikami, spotkania przy grillu i zabawy dla dzieci. Oczywiście pojawią się modele sprzed lat, te prawdziwie terenowe spartańskie bez luksusów. Kto z Was pamięta rywalizację Pajero z Patrolem? Jedna z nielicznych okazji by zobaczyć auta w pełni terenowe zbudowane na ramie by móc wjechać w każdy teren z maksymalnym obciążeniem.

Mitsubishi zlot

Aby uczestniczyć w zlocie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na www.zlotmitsubishi.pl

Brak postów do wyświetlenia