FORD EDGE – Premiera nowego SUVa

266

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

EDGE SUV Forda

Ford Edge – Premiera

FORD EDGE nowy SUV

Ford Edge, dziś byliśmy na prezentacji Forda by zrobić dla Was relację z premiery nowego SUVa firmy o nazwie EDGE.  Filozofię powstania nowego SUVa przybliżył nam Adam Kołodziejczyk prezes Ford Polska, na razie trochę suchych faktów czyli to że auto aspiruje do klasy PREMIUM. Ford Edge jest ogromny zarówno na zewnątrz jak i w środku, jest dość ekonomiczny ale to zasługa dość słabego silnika jaki nam przypadł do testów. Słabego bo 180 KM w tak dużym aucie szału nie robi, zakładam że to podstawowa wersja bo na prezentacji były też wersje o 30 KM mocniejsze. Sądzimy że pewnie ta by nam przypadła zdecydowanie bardziej ale cóż.

Mamy nadzieję że wkrótce zrobimy dla Was pełen test i to właśnie tej mocniejszej wersji. Auto zachowuje się przy dużej prędkości(jeździliśmy krajową siódemką)stabilnie tyle że jak wspominałem rozpędza się może nie ospale ale spokojnie. Co do ekonomii to jest ona bez zarzutu, w trasie mieszanej udało nam się zmieścić w 7L/100km. Myślę że na tak duże auto jest wynikiem co najmniej dobrym. Audio na pokładzie było produkcji SONY i brzmi rewelacyjnie a że wyciszenie jest poprawne długie trasy będą prawdziwą przyjemnością. Siedząc na tylnej kanapie a może wręcz właśnie tam będzie najprzyjemniej bo miejsca za przednimi fotelami jest ogrom i tam trasa upłynie bajecznie. Jak rynek przyjmie auto nie mamy bladego pojęcia, życzymy SUVowi sukcesu by trochę przytrzeć nosa przereklamowanemu i nudnemu BMW. Nie tylko BMW robi nudne auta którymi wszyscy się zachwycają, to domena niemiecka.

FORD EDGE SUV Forda, prezentacja

FORD EDGE SUV w środku

zobacz prezentację nowych AUDI Audi Quattro Experience – POKAZ

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia