Bezpieczny Zakup – porady praktyczne

0
12
bezpieczny zakup

Nowość w serwisie: Bezpieczny Zakup Auta

Nowy cykl

 

Bezpieczny Zakup będzie serią artykułów poświęconych tematyce zakupu samochodów, zarówno nowych jak i używanych. Chcemy aby był poradnikiem, skarbnicą wiedzy, punktem wyjścia do nowego zakupu dla Każdego, kto staje przed dylematem jakie auto wybrać?

 

Z pozoru temat został już szeroko omówiony, jednak z naszej perspektywy, wciąż jest aktualny i budzący wiele kontrowersji. Na rynku wciąż pojawiają się nowe rozwiązania technologiczne, zmieniają się przepisy prawne: sytuacja jest dynamiczna. Postaramy się nadążyć za wszystkimi nowinkami, nie zapominając oczywiście o podstawowych i fundamentalnych zagadnieniach.

bezpieczny zakup

A kim jesteśmy?

 

O motoryzacji i samochodach możemy rozmawiać bez końca, zawsze znajdzie się jakiś ciekawy wątek czy porównania. W cyklu tym chcielibyśmy podzielić się z Wami wiedzą, którą zdobyliśmy przez lata pracy w branży motoryzacyjnej, a która powinna pomóc Wam w nabyciu samochodu w sposób najlepszy z możliwych.

 

Będziecie więc mogli skorzystać z naszego doświadczenia: opowiemy Wam o setkach  tragicznych pomyłek jakie obserwujemy wśród naszych rodaków, którzy utopili swój czas, nerwy i pieniądze dokonując złych wyborów. Pochwalimy też decyzje racjonalne i przemyślane.

bezpieczny zakup

Czym jest “bezpieczny zakup”?

 

Bezpieczeństwo rozumiemy wielowymiarowo, począwszy od dopasowania samochodu do własnych potrzeb, poprzez jego względy techniczne, koszty utrzymania, skończywszy na formalnościach, finansowaniu transakcji czy gwarancji.

 

Nabycie nowego samochodu zawsze jest dla nas ważnym i wiążącym na długo wyborem.

Chcielibyśmy, żeby dzięki nam, Wasz następny wybór, był w pełni świadomy, dobrze opracowany i ekonomicznie uzasadniony.

Mamy zamiar odpowiedzieć na najważniejsze pytania, które powinna zadać sobie każda osoba planująca zakup samochodu, zarówno nowego jak i używanego.

 

***

 

Twórców porad, które znajdziecie w naszych artykułach możecie posłuchać w audycji radiowej “Na biegu” w radiu Hobby na 89,4 FM w każdy piątek o godzinie 18:00; niedziela 19:00 oraz w środę o 22:00.

Audycji można słuchać też przez internet ze strony www.hobby.pl lub aplikacja w tel. tune-in stacje lokalne Warszawa.

tam też omawiane są testy aut Renault Megane GT, skrzynia dwusprzęgłowa DCT

 

Kim są?

  • Marek Suwara
  • Patryk Osowieckibezpieczny zakup auta

bezpieczny zakup