Infiniti ogłosiło ceny sportowego coupe Premium Infiniti Q60

0
31
Infiniti Q60

Fani marki motoryzacyjnej Infiniti pewnie czekają z niecierpliwością do października – wtedy właśnie na zostanie wprowadzony na rynek całkowicie nowy model sportowy coupe Premium Q60. Producent właśnie podał ceny jakie trzeba będzie zapłacić, aby posiadać to cudo.

Infiniti Q60
Infiniti Q60

Infiniti Q60

W podstawowej wersji z dwulitrowym, czterocylindrowym, turboładowanym silnikiem benzynowym o mocy 211 koszt tego modelu to 184 600 zł. Jeżeli chodzi o mocniejszą wersję, która występuje z trzylitrowym silnikiem V6 twin-tubo o mocy 405KM, ma ona pojawić się w późniejszym terminie.

Co nowego w Q60 ?

Infiniti Q60
Infiniti Q60

Bardzo dużo rolę, co jest bardzo istotne przy samochodach sportowych, odgrywa innowacyjne, elektronicznie sterowane zawieszenie dynamiczne (Dynamic Digital Suspension). Dzięki niemu obok wygody prowadzenia z pewnością można odczuć komfort jazdy. Wynika ona również m.in. z najlepszych w klasie reakcji na ruchy kierownicą oraz zwrotności. W modelu tym zastosowano  Direct Adaptive Steering, czyli system bezpośredniego kierowania adaptacyjnego, który zapewnia precyzję i komfort kierowania. Pomaga w tym również m.in. Drive Mode Selector – przełącznik trybu jazdy – pozwalający kierowcy personalizowanie  i dopasowywanie reakcji i odczuwania układu kierowniczego do swoich potrzeb.

zobacz też Infiniti VC-T, pierwszy silnik o zmiennym stopniu sprężania