Policjanci są piratami tak czy nie?

0
5
Plus 50 w zabudowanym niekonstytucyjne

Policjanci są piratami

Jaka jest definicja pirata drogowego?

Policjanci są piratami tak? Powiedzmy czy jeśli policjant ściga kierowcę przekraczającego dopuszczalną prędkość to jest piratem? Oczywiście że jest, jeśli nie ma włączonej sygnalizacji dźwięko-świetlnej modulowanej jak mówi ustawa nie jest uprzywilejowanym uczestnikiem ruchu. Jeśli pędzi za łamiącym przepisy kierowcą i by go dogonić musi mieć jeszcze wyższą prędkość to jest piratem.

A czemu nie włącza sygnalizacji? Bo chce być do ostatniej chwili incognito by uchwycić jak największe wykroczenie. Bo nie jest szkolony by zapobiegać tylko by fiskalizować wykroczenia.  Dziwne to bo funkcjonariusze nie mają profitów z tego tytułu. Ustawodawca w kodeksie nakazuje jak najszybsze uniemożliwienie kontynuowania jazdy kierowcy dopuszczającemu się wykroczenia. To mądry przepis bo skraca czas występującego zagrożenia drogowego, kierowca przecież może być pijany albo po narkotykach więc zbieranie punktów i czajenie się za nim jest nieetyczne i groźne.  Policja to piraci drogowi tak? Odpowiedzcie sobie wysłuchując kolejnej audycji twórcy anuluj-mandat.pl. Dowiecie się czemu w Polsce nie zapobiega się, nie edukuje tylko wlepia kary.

Policjanci są piratami

Policja to piraci drogowi

Policja to piraci wejście 1

Policja to piraci wejście 2

Policja to piraci wejście 3

Policja to piraci wejście 4

dowiedz się więcej by umieć się bronić przed niesłusznie wystawionym mandatem czytaj Co się wydarzy gdy odmówimy przyjęcia mandatu ?