Policjanci są piratami tak czy nie?

236

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Plus 50 w zabudowanym niekonstytucyjne

Policjanci są piratami

Jaka jest definicja pirata drogowego?

Policjanci są piratami tak? Powiedzmy czy jeśli policjant ściga kierowcę przekraczającego dopuszczalną prędkość to jest piratem? Oczywiście że jest, jeśli nie ma włączonej sygnalizacji dźwięko-świetlnej modulowanej jak mówi ustawa nie jest uprzywilejowanym uczestnikiem ruchu. Jeśli pędzi za łamiącym przepisy kierowcą i by go dogonić musi mieć jeszcze wyższą prędkość to jest piratem.

A czemu nie włącza sygnalizacji? Bo chce być do ostatniej chwili incognito by uchwycić jak największe wykroczenie. Bo nie jest szkolony by zapobiegać tylko by fiskalizować wykroczenia.  Dziwne to bo funkcjonariusze nie mają profitów z tego tytułu. Ustawodawca w kodeksie nakazuje jak najszybsze uniemożliwienie kontynuowania jazdy kierowcy dopuszczającemu się wykroczenia. To mądry przepis bo skraca czas występującego zagrożenia drogowego, kierowca przecież może być pijany albo po narkotykach więc zbieranie punktów i czajenie się za nim jest nieetyczne i groźne.  Policja to piraci drogowi tak? Odpowiedzcie sobie wysłuchując kolejnej audycji twórcy anuluj-mandat.pl. Dowiecie się czemu w Polsce nie zapobiega się, nie edukuje tylko wlepia kary.

Policjanci są piratami

Policja to piraci drogowi

Policja to piraci wejście 1

Policja to piraci wejście 2

Policja to piraci wejście 3

Policja to piraci wejście 4

dowiedz się więcej by umieć się bronić przed niesłusznie wystawionym mandatem czytaj Co się wydarzy gdy odmówimy przyjęcia mandatu ?

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia