Małe jest piękne fiat 126p elx

710

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Małe jest piękne fiat 126p elx

Małe jest piękne Fiat 126 elx 1997 rok

czyli kolejna opowieść Michała o przygodzie z jednym z samochodów jego  marzeń.

Małe jest piękne fiat 126p elx
1 raz ujrzałem go na oczy 12 lipca 2015 roku o godzinie 18:18. Akurat wybrałem się na przejażdżkę Simsonem w celu znalezienia kolejnego malucha, przejechałem dobre 40 km i kiedy już straciłem nadzieję, że dziś coś znajdę jadąc przez pewną wieś stał na ostatnim podwórku dosłownie przed stodołą, wszedłem na podwórko właściciel wyszedł spytał o co chodzi, kiedy powiedziałem mu, że jestem zainteresowany kupnem malucha był bardzo zadowolony.

Małe jest piękne fiat 126p elx

Małe jest piękne fiat 126p elx

Poszliśmy obejrzałem go pan odpalił go chodził bardzo ładnie.Kiedy zajrzałem do wnętrza nie mogłem uwierzyć oczom ukazał mi się widok licznika na którym było tylko ok.27700 km przebiegu, od razu wiedziałem że musi być mój.Po krótkiej rozmowie umówiłem się z właścicielami na 900 zł .

Małe jest piękne fiat 126p elx

3 dni później pojechaliśmy tam z tatą i dziadkiem, przy spisywaniu umowy żona właściciela powiedziała że maluch ma szczęście bo tylko przeszkadzał i miał być oddany na złom w najbliższym czasie. Odjechałem nim z dziadkiem do domu był to 15 lipiec. Maluch cieszy moje oko do dzisiaj przeszedł kilka “modyfikacji’ typu : nowe felgi,audio, bagażnik na dach. Uczestniczył w kilku zlotach m.in Rozpoczęcie sezonu YT Warsaw, 16 lat od zakończenia produkcji małego fiata w Łodzi.

Małe jest piękne fiat 126p elx
Chciałem malucha który będzie cieszył moje oko a także innych.W zimę planuje remont blacharski. Ponieważ wiadomo ‘ruda’ nie oszczędzi nikogo,do zrobienie mam pas przedni i progi (profilaktycznie).
Maluszek służy mi już ponad rok i będzie u mnie jeszcze bardzo długo ! Oczywiście życzymy aby maluszek służył jak najdłużej i dalej był w tak świetnym stanie jak do tej pory. A was drodzy czytelnicy zapraszamy do czytania poprzednich artykułów POLSKI FIAT 126P NOSTALGICZNIE

nie zapomnij zajrzeć Polowanie na klasyki – Syrena R20.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia