Ford oraz Harman prezentują innowacyjny system audio B&O Play

229

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Ford oraz Harman
Nowe systemy audio firmy Harman w samochodach Forda

Marki Ford oraz Harman łączą siły, aby zmienić jakość słuchanej muzyki w samochodach i tym samym tworzą nowe systemy B&O Play.

Ford oraz Harman
Systemy audio Harman w samochodach Forda

Każdy z nich będzie dostosowany specjalnie do wnętrza danego modelu. Auta wyposażone w B&O Play wejdą do sprzedaży na początku przyszłego roku.

Ford oraz Harman
Nowe systemy audio firmy Harman w samochodach Forda

Badania Ipsos opublikowane w tym roku wykazały, że nabywcy pojazdów przywiązują dużą wagę do systemów audio. Około 1/3 klientów stwierdziła, że właśnie ten aspekt odegra znaczącą rolę przy zakupie nowego samochodu. Klienci mówią nam, że cenią sobie dostępne w różnych warunkach, wysokiej jakości dźwięki  systemów audio. Nasza współpraca z firmą Harman pomaga spełnić takie oczekiwania – mówi Raj Nair, wiceprezes Forda.

Ford oraz Harman

System B&O Play, czyli czego możemy się spodziewać ?

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że jest to pomysł firmy, która tworzy sprzęty audio od ponad 90 lat.  B&O Play ma tworzyć niestandardowe wrażenia audio – m.in. dzięki indywidualnemu podejściu do rozmieszczenia głośników i kalibracji w każdym z samochodów Forda, co sprawia, że dźwięk będzie niemal idealny dla każdego z pasażerów bez względu na np. warunki jazdy.

„Ford i B&O Play idealnie pasują do siebie jako marki, które dbają o jakość, poczucie swobody i innowacyjność konstrukcji, więc połączenie ich wysiłków prowadzi do rewolucyjnej poprawy wrażeń, jakie da klientom jazda samochodem” – dodaje Michael Mauser, wiceprezes firmy Harman.

przeczytaj też koniecznie o Policjanci są piratami tak czy nie?

 

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia