Hyundai i30 Nowej Generacji

0
313
Hyundai i30 Nowej Generacji
Hyundai i30

Hyundai i30 to flagowy model marki w Europie.

Hyundai i30 Nowej Generacji
Hyundai i30

Wychodzi on naprzeciw oczekiwaniom klientów oferując wyjątkowy, ponadczasowy design który zaspokoi oczekiwania kierowcą ceniącym zarówno styl sportowy jak i elegancki. I30 Nowej generacji ma być dostępny w sprzedaży już na początku przyszłego roku.

Hyundai i30 Nowej Generacji
Hyundai i30

Jeżeli mowa  o technologii – i30 będzie dostosowane do korzystania smart fonów podczas jazdy m.in. dzięki zastosowaniu Apple CarPlay, Android auto oraz możliwości ładowania bezprzewodowego. Oczywiście nie zabraknie najnowocześniejszych systemów zapewniających bezpieczeństwo i komfort jazdy np. system autonomicznego hamowania , inteligentny tempomat, system utrzymywania  pasa ruchu czy system monitorowania martwego pola.

Hyundai i30 Nowej Generacji
Hyundai i30

Hyundai  i30 nowej generacji skupił się również na poprawieniu dynamiki jazdy i prowadzeniu auta. Poprawienie sztywności i lekkości nadwozia znacznie podniosło właściwości jezdne. Komfort i dynamikę jazdy zapewnia również szeroki wybór efektownych i mocnych zespołów napędowych. Model ten dostępny będzie w 3 silnikach benzynowych i jednym dieslu 1.6l. Również pierwszy raz marka prezentuje zupełnienie nowy silnik benzynowy z turboładowaniem- 1.4 T-GDI 140 KM.

Hyundai i30 Nowej Generacji
Hyundai i30

Projektanci Hyundai i30 nowej generacji wyraźnie skupili uwagę na wyglądzie samochodu – faktycznie auto prezentuje harmonijny i ponadczasowy design. Sama marka wyróżnia się charakterystycznym stylem- naturalnie płynne linie, wyrzeźbiona sylwetka – tym razem wzbogacono go kaskadowy, zwężający się ku dołowi grill, na którym znajdują się chromowane plamki. Od razu w oczy rzucają się reflektory LED i pionowe światła LED, które służą zarówno jako światła dzienne a także kierunkowskazy. Wnętrze również jest typowe dla Hyundaia – nastawione na prostotę i intuicyjność, co zapewnia elegancję.  W środku umieszczona została wielofunkcyjna trójramienna kierownica i opcjonalny ośmiocalowy dotykowy ekran.   Oczywiście, można będzie wybrać kolor swojego wnętrza dostępny w trzech wariantach – Oceanids Black z dwoma opcjami tapicerki materiałowej lub czarnymi skórzanymi fotelami, Slate Gray z Oceanids Black z materiałową lub skórzaną tapicerką oraz Indigo Blue z Oceanids Black ze skórzanym wykończeniem.

Zobacz jak wygląda sytuacja marki na polskim rynku, koniecznie dowiedz się o innych modelach takich jak Test Hyundai i20 Coupe