Renault-Nissan z rekordem 350 tys. elektryków

208

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Renault-Nissan z rekordem
Renault-Nissan

Sojusz Renault-Nissan z rekordem.

W sierpniu pobił rekord sprzedając 350 000 egzemplarz samochodów elektrycznych.  Jednocześnie ustanowił nowy rekord sprzedaży 100 tys. takich pojazdów w ciągu roku.

Warto wspomnieć że prawie połowa produkowanych samochodów napędzanych elektrycznie jest produkowana właśnie przez Renault-Nissan. Model LEAF jest najlepiej sprzedającym się autem tego typu. Od czasu premiery w 2010 kupiło go ponad 230 tys. klientów.  Przekroczenie tego historycznego progu potwierdza, że nasi klienci doceniają zalety samochodów elektrycznych marki Renault i Nissan. Nasze zaangażowanie w budowę beze misyjnego świata przez wprowadzenie na rynek pełnej oferty przystępnych cenowo samochodów elektrycznych zapewnia Sojuszowi pozycję niekwestionowanego lidera technologii stosowanych w takich pojazdach”- mówi prezes Sojuszu Carlos Ghosn.

         Renault-Nissan z rekordem          Renault-Nissan z rekordem

Sojusz Renault-Nissan stale stara się poprawić technologię swoich samochodów zwiększając m.in. zasięg aut. Nissan wprowadził na rynek zmodernizowany model LEAF. Model ten może się pochwalić zasięgiem już 250 km. Renault  natomiast zwiększył zasięg ZOE o 30 km i skrócił czas ładowania o 10 %. Renault-Nissan jest jedynym koncernem beze misyjnych samochodów osobowych i dostawczych.  Do dziś Nissan sprzedał ponad 250 tys. samochodów elektrycznych w 48 krajach na całym świecie. Renault z kolei ma na swoim koncie 100 tys. sprzedanych aut z takim napędem, z czego najlepiej sprzedającym się jest model ZOE.

przeczytaj też o Nissan Juke RS Nismo 1.6 218 KM

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia