Nissan na Verva Street Racing

0
11
Nissan na Verva Street Racing
Nissan na Verva Street Racing

17 września na Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie odbyła się kolejna już edycja Verva Street Racing 2016.

Marka zaprezentowała tam swoje flagowe modele. Jednak gwiazdą całej ekspozycji był Nissan GT-R z roku modelowego 2017 w dwóch egzemplarzach – Prestige oraz Black Edition.

Nissan na Verva Street Racing

Pierwszego z nich wyróżnia elegancja i ekskluzywność. Prezentuje się w najnowszym, rzucającym się w oczy kolorze pomarańczowym (Katsura). Egzemplarz ten charakteryzuje się wyrafinowanym wykończeniem deski rozdzielczej a także foteli ze skórzaną tapicerką również w kolorze pomarańczowym. Z kolei GT-R Black Edition jest stworzony w bardziej sportowym stylu – wyposażony jest w sportowe fotele Recaro wykończone dwukolorową skórą.

Nissan na Verva Street Racing
Nissan na Verva Street Racing

Nissan GT-R posiada silnik o pojemności 3,8 litra z podwójnym turboładowaniem,  dzięki czemu auto rozwija moc aż 570KM przy 6800 obr./min.  W wyposażeniu standardowym modelu  są m.in. przednie światła full LED i tylne LED, 20-calowe kute felgi RAYS, 8-calowy dotykowy ekran systemu nawigacji i informacji, kamera cofani Nowy Nissan GT-R już w przedsprzedaży w Polscea, dwustrefowa klimatyzacja czy podgrzewane fotele.

Towarzyszami na ekspozycji VSR były również odmiany modeli Juke i 370Z w specyfikacji NISMO.  W przyszłości marka planuje do tego grona dołączyć także elektrycznego Nissana LEAF z nowymi akumulatorami 30 kWh, które zapewniają zasięg nawet 250 km na jednym ładowaniu oraz cichą, spokojną, ekologiczną jazdę.

Przeczytaj też Nowy Nissan GT-R już w przedsprzedaży w Polsce