Plus 50 w zabudowanym niekonstytucyjne

314

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Odpolitycznienie KRS
Odpolitycznienie KRS

Trybunał Konstytucyjny a +50 napędzające kasę 500+.

kosmos!!! czyli radość życia w Polsce

TK po zgłoszeniu anuluj-mandat.pl za pośrednictwem Rzecznika Praw Obywatelskich uznał za niekonstytucyjny przepis umożliwiający czasowe zabranie prawa jazdy za przekroczenie o więcej jak 50 km obowiązującego ograniczenia prędkości w terenie zabudowanym. Policjant nie będzie mógł nam zabrać dokumentu ale przypominam że nawet gdyby go zabrał to i tak te umrawnienia posiadamy dalej do puki nie cofnie ich organ wydający te uprawnienia czyli Starosta Powiatu. Pisaliśmy już o tym tu: Zatrzymanie prawa jazdy za przekroczenie o 50 km/h w terenie zabudowanym. BZDURA !!! więc zapoznajcie się z tym bo to bardzo odkłamuje rzeczywistość.

Bardzo ważne jest że to wyrok Trybunału Konstytucyjnego ponieważ każdy urzędnik państwowy niestosujący się do wyroku Trybunału może podlegać karze więzienia do lat 3 więc sędziowie już nie będą pajacować. Wiele spraw wątpliwych związanych z wykroczeniem było rozstrzyganych na niekorzyść kierowców teraz ten bacik spowoduje opamiętanie. Oczywiście najlepiej nagrać jest rozprawę na wideo np na telefon komórkowy ponieważ każda sprawa która nie jest utajniona może być nagrywana. Wtedy jest dowód na pajacowanie sędziego, wiedząc że jest nagrywany opamięta się szybciutko, takie mieliśmy sygnały od kierowców. Oczywiście byli straszeni że nie wolno jest nagrywać wtedy po zadaniu pytania czy sędzia może przedstawić dokument o utajnieniu rozprawy kończyły wygłupy!!!!!

anuluj mandat

Tomek Parol wyjaśnia o co na prawdę chodzi z tym wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego i dlaczego jest on tak bardzo ważny. Posłuchajcie bo to wam się przyda w zrozumieniu i egzekwowaniu Waszych praw podczas wątpliwej kontroli.

Plus 50 w zabudowanym niekonstytucyjne 1

Plus 50 w zabudowanym niekonstytucyjne 2

Plus 50 w zabudowanym niekonstytucyjne 3

Plus 50 w zabudowanym niekonstytucyjne 4

 przeczytaj i posłuchaj też:Mandaty 2017 zmiany – nie odmówisz mandatu jak widzicie władza robi wszystko by żyło się na prawdę ciekawie!!!

Plus 50 w zabudowanym niekonstytucyjne

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia